334_20240522_105054.jpg

Sedmý ročník FAT PIPE OPEN JUNIOR je minulostí, děkujeme všem za účast!

O uplynulém víkendu proběhl na Slavii a v protější hale 11. ZŠ Plzeň s názvem Šedivka již sedmý ročník tradičního dětského turnaje FAT PIPE OPEN JUNIOR, který pořádá náš klub pravidelně každý rok. Jednalo se o nejpočetnější ročník v historii turnaje, který čítal účast 51 týmů.

V sobotu turnaj započal kategoriemi těch nejmladších, tedy přípravky a minipřípravky. K vidění bylo mnoho napínavých soubojů a bojovalo se do samého konce. V minipřípravce se představilo celkem 9 týmů, v přípravce pak skvělých 18 týmů. V této kategorii se také umístil náš jediný tým, přípravka White obsadila 3. místo, vítězem turnaje se stal tým Florbal Vary. Ve finále B uspěl tým Gorily Plzeň, který porazil Red Dragons Hořovice.

KATEGORIE PŘÍPRAVKA:
1. místo - Florbal Vary
2. místo - FBC Došwich Milevsko
3. místo - FBŠ SLAVIA Plzeň white

1. místo v play off B - Gorily Plzeň

Nedělní den obstaraly kategorie elévů a mladších žákyň. Tradičně nejméně početná je dívčí kategorie žákyň, kde se celé play off odehrálo kompletně na hale Šedivka. V kategorii se představilo celkem 5 týmů a nejúspěšnější byl výběr TJ Tlučná, který ve finále porazil Klatovy. Našim děvčatům se na turnaji nedařilo a obsadila poslední páté místo. 

KATEGORIE MLADŠÍ ŽÁKYNĚ:
1. místo - TJ Tlučná
2. místo - Florbal Klatovy
3. místo - Florbal Chomutov

Naopak tradičně nejpočetnější jsou elévové, kterým patřila drtivá většina nedělního dne. Zde náš tým FBŠ SLAVIA Plzeň white prohrál finále play off b s Milevskem 3:5 a nebojoval tak mezi nejlepšími celky. Vítězem turnaje se stal Floorball Club Písek Black, který ve finále porazil Florbal Tachov 5:2. Třetí místo obsadil druhý tým Milevska, které tak bylo v kategorii úspěšné.

KATEGORIE ELÉVOVÉ:
1. místo - Floorball Club Písek Black
2. místo - Florbal Tachov
3. místo - FBC Došwich Milevsko Draci

1. místo v play off B - FBC Došwich Milevsko Rytíři

Všechny fotky z turnaje očekávejte na klubovém FLICKRU během tohoto týdne.

Na závěr bychom chtěli PODĚKOVAT všem zúčastněným hráčům, hráčkám, trenérům, trenérkám, rozhodčím, rodičům i pořadatelům a těšíme se znovu za rok v roce 2025!

Foto: Tomáš Novotný


Související odkazy

Související články

FBŠ SLAVIA Plzeň
332_20240516_143411.jpg

POZVÁNKA: Další ročník FAT PIPE OPEN JUNIOR o víkendu 18. - 19. 5. na Borech

Další ročník našeho oblíbeného dětského turnaje FAT PIPE OPEN JUNIOR je za dveřmi! Turnaj pořádáme ve spolupráci s naším florbalovým partnerem FAT PIPE a letos se na něm představí rekordních 51 týmů ve čtyřech kategoriích. V sobotu hraje přípravka s minipřípravkou, v neděli pak elévové a mladší žákyně.

331_20240513_211724.jpg

DRAGON CUP: Dva zlaté úspěchy z tradičního turnaje v Milevsku, žákyně hrály v Klatovech

Po konci ligové sezóny nezahálíme a úspěšně jsme zahájili také letní sezónu plnou neligových turnajů. Jeden z nich se odehrál druhý květnový víkend v Milevsku na tradičním turnaji zvaném Dragon Cup. V sobotu v Milevsku bojovala naše přípravka a elévové, v neděli se pak představili mladší žáci. A byl to velmi povedený výjezd!