83_20220826_102516.jpg

Sezóna na domácí palubovce začíná pohárem žen, jedeme také na pražský Salming Cup

O víkendu 27. - 28. 8. odstartuje na Slavii domácí sezóna našeho klubu. Naše děvčata se představí ve čtyřech zápasech 1. kola Poháru Českého florbalu žen, které sehrají ve dvou dnech. Vyrážíme také na pražský Salming Cup, konkrétně s týmy juniorů, dorostenců a dorostenek. Muže čeká 2. kolo poháru na půdě Králova Dvora a na Slavii končí dneškem náš příměstský sportovní kemp.

Na Slavii se poprvé doma představí ženy
Ženy se v sobotu utkají proti týmům TJ Centropen Dačice (12:30), Prague Tigers (17:00) a v neděli pak proti SK Florbal Benešov (11:30) a známému Florbalu Ústí (16:00). K zápasům nastoupí kvůli různým absencím ve značně oslabené sestavě a budou určitě potřebovat podporu fanoušků. 

Událost na Facebooku ZDE

Rozpis sobotních zápasů: https://fis.ceskyflorbal.cz/fi...
Rozpis nedělních zápasů: https://fis.ceskyflorbal.cz/fi...

Na Salming Cup se třemi týmy
V pátek 26. 8. v ranních hodinách vyrážela do Prahy naše výprava tří družstev, kteří se zúčastní letošního ročníku Salming Cupu, což je tradiční předsezónní turnaj na konci prázdnin, který je velmi kvalitně obsazený. Pravidelně na turnaji hrajeme v kategoriích Junior U19 a Challenge U17. Kromě těchto dvou týmů letos hrajeme také v kategorii holek Girls U15 a šest našich zástupců máme také v kategorii Next Generation U13, kteří vypomáhají týmu Kanonýři Kladno.

Na turnaji se hrají i zápasy o umístění a všechny týmy tak budou hrát až do neděle. Držte našim týmům palce! Na všechny turnajové výsledky, které jsou k dispozici i online, se můžete podívat na webu turnaje: https://www.salmingcup.cz/cz/


Muži se představí na půdě Králova Dvora
Muži hráli 1. kolo Poháru Českého florbalu už minulý víkend a nyní je čeká další fáze. S těžkým soupeřem se letos překvapivě potkají už ve 2. kole, čeká je tým T.B.C. Králův Dvůr, který hraje stejnou soutěž, tedy Národní ligu. Hrát se bude v neděli 28. 8. od 18 hodin na půdě soupeře, které jsme loni vyřadili ve 4. kole poháru po vítězství 6:5. K utkání můžete sledovat textový online: https://online.ceskyflorbal.cz...

Z dalších předsezónních akcí je třeba zmínit, že dnešním dnem (pátek 26. 8.) končí na Slavii náš tradiční příměstský kemp, na kterém se představilo více než 70 dětí a který se znovu náramně vyvedl. Brzy se můžete těšit na skvělé fotky na našem FLICKRU.

Příští víkend 2. - 4. 9. čeká předsezónní příprava další naše družstva, konkrétně elévy, mladší žáky a starší žáky. Ti si zahrají na plzeňském Gorila Cupu, který pořádá jiný plzeňský klub FBŠ Gorily Plzeň. Velikou výhodou turnaje je samozřejmě jeho dostupnost a zároveň velmi slušné obsazení. Rozpis turnaje bude před jeho začátkem znám na webu. 

Související odkazy

Související články

FBŠ SLAVIA Plzeň
80_20220815_163122.jpg

Mužům na Czech Openu vystavil stopku nováček první ligy Butchis

Tradiční pražský turnaj Czech Open je za námi. Letos již 30. ročník tohoto oblíbeného mezinárodního turnaje nabídl spoustu zajímavých soubojů a my jsme znovu byli jeho součástí. V turnaji OPEN se představily hned tři naše týmy, dva mužské a jeden ženský. Vítězem kategorie ELITE se podruhé v řadě stal střešovický Tatran, v ženách zvítězilo švédské Pixbo.