82_20220823_110211.jpeg

Na Slavii se představí australská reprezentace juniorek, proběhnou také přátelská utkání

Velmi exotický výběr se tento týden prezentuje svým florbalem u nás v Plzni na Slavii. Zavítala k nám australská reprezentace juniorek, která se zde připravuje na blížící se mistrovství světa juniorek v Polsku. Šampionát začíná koncem srpna a pokračuje do prvního týdne v září.

Ve skupině se australské juniorky představí postupně proti týmům z Lotyšska, Dánska a Rakouska a budou pravděpodobně outsiderem této skupiny. První zápas sehrají 31. 8. proti Lotyšsku, hrát se bude v polských Katowicích. 

Australské florbalistky u nás tráví čas od pondělí 22. 8. až do pondělí 29. 8., poté přejíždí do dějiště šampionátu. U nás v hale je čekají dvě tréninkové jednotky denně a hrát budou také přátelské zápasy proti našim holkám.

Přátelské zápasy proti našim dívkám
První přátelské utkání se uskuteční ve čtvrtek 25. 8. na Slavii od 19:30 a hrát budou proti našim ženám. Druhý zápas pak v neděli 28. 8. od 17:30 proti juniorkám. Australský výběr spí celý týden v plzeňském Parkhotelu a kromě tréninků a zápasů mají na programu další teambuildingový program. Přijďte se oba dny podívat a udělat si obrázek na rozvíjející se australský florbal.

FOTO: Trenér australských juniorek uprostřed jednoho z tréninků

Související články

FBŠ SLAVIA Plzeň
79_20220807_105441.jpg

NOVINKA: Od sezóny 2022/2023 hrajeme doma na novém povrchu

První velkou novinkou do nadcházející sezóny je zbrusu nový povrch, který byl položen v naší domácí hale na Slavii. Příhodně se tak stalo s postupem mužů do Národní ligy a všichni se již na nový povrch těší. V plánu jsou navíc další rekonstrukce, které odhalíme později. Plnou zátěž okusí již od druhé poloviny srpna, kdy většina kategorií začíná trénovat v hale.