Související zápas

FBŠ SLAVIA Plzeň
FBŠ SLAVIA PlzeňFB Hurrican Karlovy Vary
9:0(3:0, 3:0, 3:0)
st 7. 2. 2024 9:30 @ MSH Lokomotiva Plzeň III, CE soutěž juniorů, 21. kolo
282_20240205_134046.jpg

Týden plný speciálních utkání, spojenou juniorku čeká School Match!

V prvním kompletním únorovém týdnu není na programu pouze sobotní výjezdní utkání mužů v rámci Národní ligy s názvem "TACHOV GAME", ale také School Match juniorů, který se uskuteční ve středu 7. února od 9:30 v Plzni na hale TJ Lokomotiva III. Jedná se o speciální zápas pro školáky a předškoláky z Plzně a blízkého okolí. Hrát budeme proti Karlovým Varům.

SPOJENÍ JUNIOŘI AKADEMIE FBC PLZEŇ & FBŠ SLAVIA

⚔️ FB Hurrican Karlovy Vary
MSH Lokomotiva Plzeň III
7. 2. 2024 od 9:30

Spojený juniorský tým má před sebou speciální utkání! V rámci 21. kola 1. juniorské ligy nás čeká School Match, ve kterém se utkáme proti týmu z Karlových Varů. A co vlastně School Match je? Utkání se hraje ve středu v dopoledních hodinách a jsou na něj pozvány základní školy a některé školky z celé Plzně a blízkého okolí. Na začátku nového pololetí si tak mohou žáci i učitelé zpříjemnit výuku právě návštěvou tohoto zápasu.

Pro děti je nachystán přestávkový program o bohaté ceny, na místě bude i náš maskot, se kterým se budou moci děti vyfotit a zafandit domácímu týmu.

Na samotném hřišti pak školáci budou sledovat zajisté velmi atraktivní utkání dvou týmů, které od sebe dělí pouhých 5 bodů. Spojený tým juniorů je na tom v tabulce sice lépe, hosté ovšem posílili a v posledních dvou zápasech dokázali porazit pražské týmy Panthers a Wizards ze samotného čela tabulky.

Utkání tak zaručuje napínavou podívanou. Těšit se budeme jak na všechny školáky, tak i na naše fanoušky, kteří jsou na utkání samozřejmě také vítáni.

Související odkazy

Související články

FBŠ SLAVIA Plzeň
280_20240202_132641.jpg

TACHOV GAME vol. 3: Do Tachova poprvé na Národní ligu mužů! Přijeďte fandit mužům proti Pelhřimovu

V pořadí již třetí výjezdní utkání na půdě našeho spřáteleného klubu Florbal Tachov se uskuteční v sobotu 10. února od 16:00 hodin. V rámci 21. kola Národní ligy přivítáme na tachovské palubovce soupeře Spartak Pelhřimov. Jedná se o poslední "domácí" utkání našich borců v letošním ročníku Národní ligy. Apelujeme na všechny naše věrné fanoušky, aby si udělali krátký výlet a přijeli naše borce podpořit.

281_20240204_202743.jpg

Národní liga: Muži ovládli prestižní souboj s Panthers a podruhé za sebou útočí na vítězství v základní části soutěže

Mužské áčko FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň zvládlo šlágr 20. kola západní Národní ligy a zvítězilo na půdě Panthers Praha 5:2. Díky lepšímu závěru utkání se Plzeň v tabulce dostala před svého soupeře a chybí ji dvě kola do konce k zopakování loňského úspěchu, kterým bylo vítězství v základní části soutěže.