Související zápas

FBŠ SLAVIA Plzeň
FBŠ SLAVIA PlzeňPelhřimov
8:4(4:2,1:0,3:2)
so 10. 2. 2024 16:00 @ Městská SH Tachov, Národní liga, 21. kolo
280_20240202_132641.jpg

TACHOV GAME vol. 3: Do Tachova poprvé na Národní ligu mužů! Přijeďte fandit mužům proti Pelhřimovu

V pořadí již třetí výjezdní utkání na půdě našeho spřáteleného klubu Florbal Tachov se uskuteční v sobotu 10. února od 16:00 hodin. V rámci 21. kola Národní ligy přivítáme na tachovské palubovce soupeře Spartak Pelhřimov. Jedná se o poslední "domácí" utkání našich borců v letošním ročníku Národní ligy. Apelujeme na všechny naše věrné fanoušky, aby si udělali krátký výlet a přijeli naše borce podpořit.

TACHOV GAME VOL. 3 - Národní liga mužů, západ

První vzájemné utkání v letošní sezóně skončilo vítězstvím Plzně v poměru 9:6 a i tentokrát bude Slavia favoritem, i když se bude hrát na neutrální půdě. V tabulce je mezi oběma celky propastný rozdíl 27 bodů a Pelhřimov nejspíše čeká boj o záchranu v Národní lize. Slavia naopak bojuje o první příčku v tabulce po základní části a co nejlepší výchozí pozici pro play off.

Plzeň má za sebou fantastickou sérii 12 vítězných utkání v řadě. Naposledy zvládla klíčové utkání o první místo v tabulce Národní ligy, když dokázala zvítězit 5:2 na půdě Panthers Praha. V případě úspěchu ve zbývajících dvou kolech si tak může po roce zopakovat vítězství v základní části soutěže, které by Slavii dávalo nejvýhodnější výchozí pozici do play off.

Soupeře z Pelhřimova naopak nejspíše čeká boj o záchranu. Nyní je se ziskem 21 bodů z 20 utkání na nelichotivé 10. pozici, ze které by hrál play down. Slavia má o rovných 30 bodů v tabulce více a je jasným favoritem. V posledním zápase Pelhřimov navíc doma inkasoval debakl 2:11 od týmu Atlas Blansko. Podaří se Slavii potvrdit roli favorita a udržet první pozici v tabulce?

KDY?
Sobota 10. 2. 2024 od 16:00
KDE?

Sportovní hala města Tachov (Pobřežní 1656, Tachov)

V Tachově pořádáme již potřetí. Předchozí dva zápasy se uskutečnily v kategorii juniorů a tyto výjezdní zápasy souvisí s tím, že oba kluby úzce spolupracují. O zápase hovořil manažer klubu Adam Tkadlec: "Tohoto spojení si velice vážíme a rádi bychom, aby se náš klub dostal i do povědomí tachovských občanů, proto jsou pro nás tyhle akce důležité. Oba kluby k sobě chovají vzájemný respekt a ze spolupráce těží, což ne vždy bývá zvykem. Pevně věřím, že do Tachova si najde cestu více našich fanoušků, než jen ti skalní. Máte se na co těšit."

Související články

FBŠ SLAVIA Plzeň
279_20240201_100502.jpg

Ženy bojují o první místo v tabulce 1. ligy! V dalším kole doma přivítají Panthers Praha

Nejenom naši muži A a B bojují o první místo ve svých soutěžích. Díky skvělým výsledkům z posledních týdnů se ženy staly týmem měsíce ledna a také se přiblížily čelu tabulky 1. ligy žen. V dalším domácím utkání přivítají v sobotu 3. 2. od 17:00 Panthers Praha. Přijďte holkám fandit v boji o co nejlepší výchozí pozici do vyřazovací fáze. Muži A hrají se stejným soupeřem v sobotu na palubovce soupeře od 15 hodin a zde se přímo jedná o duel o první pozici v tabulce Národní ligy.

281_20240204_202743.jpg

Národní liga: Muži ovládli prestižní souboj s Panthers a podruhé za sebou útočí na vítězství v základní části soutěže

Mužské áčko FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň zvládlo šlágr 20. kola západní Národní ligy a zvítězilo na půdě Panthers Praha 5:2. Díky lepšímu závěru utkání se Plzeň v tabulce dostala před svého soupeře a chybí ji dvě kola do konce k zopakování loňského úspěchu, kterým bylo vítězství v základní části soutěže.

258_20231210_171038.jpg

Informace a omluva pro fanoušky a přispěvatele: Projekt BISTRO v hale se zpožděním, realizace však proběhne

Jak si jistě příznivci našeho klubu vybaví, na jaře jsme měli možnost přispívat v rámci projektu Donio na to, aby se u nás na hale TJ Slavia začalo stavět vysněné BISTRO, které by zkvalitnilo komfort pro naše fanoušky a pozvedlo by domácí zápasy na další úroveň. I když se podařilo vybrat solidní částku, celý projekt se pozdržel a my Vám přinášíme rozhovor s Tomášem Barochem, který je hlavním garantem projektu a celou situaci nám přiblížil.