Související zápasy

FBŠ SLAVIA Plzeň
279_20240201_100502.jpg

Ženy bojují o první místo v tabulce 1. ligy! V dalším kole doma přivítají Panthers Praha

Nejenom naši muži A a B bojují o první místo ve svých soutěžích. Díky skvělým výsledkům z posledních týdnů se ženy staly týmem měsíce ledna a také se přiblížily čelu tabulky 1. ligy žen. V dalším domácím utkání přivítají v sobotu 3. 2. od 17:00 Panthers Praha. Přijďte holkám fandit v boji o co nejlepší výchozí pozici do vyřazovací fáze. Muži A hrají se stejným soupeřem v sobotu na palubovce soupeře od 15 hodin a zde se přímo jedná o duel o první pozici v tabulce Národní ligy.

Ženy FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň sehrají o víkendu proti Panthers Praha v rámci 22. kola jediný zápas. Do konce základní části pak zbývá ještě pět duelů a hned čtyři z toho odehrají na domácí palubovce, což by mohla být do závěru základní části jistě výhoda. Nyní jsou naše děvčata se ziskem 48 bodů na 4. místě tabulky 1. ligy žen a na vedoucí FAT PIPE Tigers Start98 ztrácí 2 body, na druhý Chomutov také. První Start má však zápas k dobru a má tak zatím nejlepší výchozí pozici.

Náš sobotní soupeř Panthers Praha se nachází na 7. místě tabulky a na náš výběr ztrácí již 15 bodů. V prvním vzájemném utkání letošní sezóny naše holky dokázaly Panterky porazit na jejich palubovce v poměru 8:4 a i tentokrát jsou mírnými favoritkami. V lednových zápasech si Panthers zatím připsaly dvě výhry a dvě porážky. Hráčky Plzně za sebou mají úspěšnou sérii osmi vítězných utkání v řadě.


Muži A v přímém souboji o první místo v tabulce

Zraky všech příznivců klubu jsou upřeny také k sobotnímu zápasu mužů na půdě vedoucího celku Národní ligy Panthers Praha. Zápas se v hale ZŠ Rudná odehraje v sobotu od 15 hodin a zveme na něj všechny fanoušky z Plzně, jelikož se nejedná o dalekou cestu. V tomto nelítostném souboji bude potřeba každý hlas navíc, ve hře je 1. místo po základní části a nejlepší výchozí pozice do play-off!

Oba týmy se nyní ve výhrách předhánějí, Panteři mají na kontě 6 vítězství v řadě, Slavia dokonce 11. Favorita tento zápas nemá a po něm už budou zbývat pouze dvě utkání základní části. Panteři hrají na půdě Králova Dvora a doma s Pískem, Slavia "doma" v Tachově přivítá Pelhřimov a pak ji čeká poslední kolo na půdě Benešova.


Díky pololetním prázdninám má mládež převážně volno

Z ostatních týmů se představí oba týmy starších žáků. A-tým také v neděli v rámci 1. výkonnostního koše v Karlových Varech, B-tým v sobotu v Rokycanech. V pondělí večer od 20:30 se ještě hraje dohrávka Karlovarské a Plzeňské ligy mužů mezi našimi muži C a Klatovy B.

Související články

FBŠ SLAVIA Plzeň
278_20240128_185124.jpg

Úspěšný víkend korunovali muži A jedenáctým vítězstvím v řadě

Velmi úspěšný víkend pro téměř všechna naše družstva, která byla v akci, korunovali už jedenáctým vítězstvím v řadě muži A. Ve vyhroceném domácím utkání znovu přetlačili Jaroměř o gól a zvítězili 5:4. Muži B na domácím turnaji dvakrát uspěli a vrátili se na první místo tabulky Regionální ligy, dvě výhry si připsali také dorostenci A a juniorky.

277_20240125_154335.jpg

Na Slavii se v sobotu bojuje o první místo Národní i Regionální ligy mužů

Sobota 27. 1. nabídne zajímavý program v naší domácí hale na Slavii. Od 10:30 zde startuje turnaj Regionální ligy mužů, kde náš B-tým bojuje o přední příčky v tabulce. Od 19 hodin se pak hraje očekávané domácí utkání našeho áčka v rámci Národní ligy proti týmu TJ Sokol Jaroměř. Dorostenci A se představí v neděli v Krupce, hrají také juniorky, dorostenci B, oba týmy mladších žáků, mladší žákyně a tři týmy přípravky.

274_20240118_093627.jpg

POZVÁNKA: 8. ročník sportovního plesu Florbál se uskuteční v pátek 2. 2. v Koterově

Již poosmé se v koterovské sokolovně (Koterovská náves 7 - Plzeň) uskuteční naše tradiční neformální zábava v podobě sportovního plesu s názvem "FLORBÁL". Přijďte si společně s námi užít skvělý večer plný hudby, tance a zábavy. Termín je stejně jako v loňském roce v pátek 2. 2. 2024, začátek akce od 20:00 hodin.