Související zápasy

FBŠ SLAVIA Plzeň
277_20240125_154335.jpg

Na Slavii se v sobotu bojuje o první místo Národní i Regionální ligy mužů

Sobota 27. 1. nabídne zajímavý program v naší domácí hale na Slavii. Od 10:30 zde startuje turnaj Regionální ligy mužů, kde náš B-tým bojuje o přední příčky v tabulce. Od 19 hodin se pak hraje očekávané domácí utkání našeho áčka v rámci Národní ligy proti týmu TJ Sokol Jaroměř. Dorostenci A se představí v neděli v Krupce, hrají také juniorky, dorostenci B, oba týmy mladších žáků, mladší žákyně a tři týmy přípravky.

Naší mužskou rezervu čekají dva zápasy s přívlastkem derby. Nejprve v sobotu od 10:30 proti FbC Plzeň B a poté od 15:00 proti FBŠ Gorily Plzeň B. Přijďte je podpořit na jejich domácí turnaj. Po odehrání celého programu Regionální soutěže následuje očekávaná bitva 19. kola Národní ligy mezi celky FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň a TJ Sokol Jaroměř.

Jaroměř je sice v tabulce o 16 bodů za Slavií, ale stále bojuje o třetí místo v tabulce a tento velmi zkušený tým nemůžou domácí podcenit. Slavia naopak drží neuvěřitelnou šňůru deseti výher v řadě, kterou bude chtít prodloužit, aby zůstala v boji o první místo v základní části, které se ji podařilo vybojovat i v loňské premiérové sezóně v Národní lize.

Zápas začíná v 19 hodin a jedná se o poslední domácí utkání základní části na Slavii. Utkání proti Pelhřimovu za 14 dní totiž bude výjezdním zápasem, který domácí Slavia sehraje v Tachově. Přijďte tedy kluky naposledy před play off povzbudit na jejich palubovce!


Ženy i junioři Akademie mají tento víkend od zápasů klid. V sobotu se dále hraje turnaj Regionální ligy dorostenců v Domažlicích, turnaj 2. ligy žen v Rokycanech, kde sehrají další zápasy naše juniorky, dále turnaj mladších žákyň 3+1 v Aši, turnaj mladších žáků White v Sušici a také turnaje přípravek na 25. ZŠ Plzeň, kam můžete přijít zafandit našim nejmladším.

V neděli vyráží dorostenci A do Krupky, kde budou chtít navázat na své dvě vítězství z předchozího turnaje a budou chtít uspět proti Litvínovu (11:30) a domácím Teplicím (14:30). Mladší žáci red hrají v neděli v Klatovech a druhý turnaj přípravek se uskuteční v Tachově. Na Slavii tentokrát můžete přijít fandit na turnaj ligy starších žáků B, kde se naši kluci představí v rámci 3. výkonnostního koše.

Jak se daří našim týmům můžete sledovat na webu, ale také na našich sociálních sítích, kde postupně informujeme téměř o všech družstvech.

Související odkazy

Související články

FBŠ SLAVIA Plzeň
276_20240121_172425.jpg

Muži A vrátili Milevsku porážku z prvního utkání, ženy zvládly víkend za 6 bodů

Úspěšný víkend zažily naše nejstarší elitní kategorie. Muži A v náročném utkání před více než 200 diváky udolali domácí Milevsko 5:4 a připsali jubilejní desátou výhru v řadě. Ženy zvítězily v obou víkendových zápasech a zejména nedělní výhra nad Chomutovem 8:5 stála za to. Junioři Akademie bodovali pouze z poloviny.

275_20240118_100119.jpg

Ženy čekají první domácí zápasy v roce 2024, muži A hrají v Milevsku

Třetí hrací víkend v roce 2024 nabídne první domácí ligové zápasy našich žen v tomto období. V sobotu od 16:30 přivítají ženy doma TJ Sokol Nové Strašecí, v neděli od 14:30 pak lídra tabulky Florbal Chomutov. Muži A hrají v sobotu večer v Milevsku. Junioři Akademie hrají dohrávku s Panthers už v pátek 19. 1., v sobotu je čeká další derby proti FBŠ Gorily Plzeň.

274_20240118_093627.jpg

POZVÁNKA: 8. ročník sportovního plesu Florbál se uskuteční v pátek 2. 2. v Koterově

Již poosmé se v koterovské sokolovně (Koterovská náves 7 - Plzeň) uskuteční naše tradiční neformální zábava v podobě sportovního plesu s názvem "FLORBÁL". Přijďte si společně s námi užít skvělý večer plný hudby, tance a zábavy. Termín je stejně jako v loňském roce v pátek 2. 2. 2024, začátek akce od 20:00 hodin.