329_20240429_115948.jpg

Úspěšný poslední hrací víkend v sezóně pro muže C, juniory B a mladší žáky

Poslední dubnový víkend 27. a 28. 4. byl zároveň úplně posledním hracím ligovým víkendem pro naše družstva v sezóně. Nyní nás čeká přechodné období, ve kterém se jezdí na neligové turnaje. Naše tři družstva v akci nezahálela a připsala si dohromady šest vítězství z osmi hraných zápasů. Muži C obsadili v tabulce Karlovarské a Plzeňské ligy mužů skvělé třetí místo.

Poslední turnaje Karlovarské a Plzeňské ligy mužů se hrály v sobotu na Slavii, respektive v Area D. Na domácí palubovce na Slavii se znovu představil náš tým juniorů Akademie FBŠ SLAVIA Plzeň & FbC, který působil celý rok v této mužské soutěži kvůli neotevření regionální soutěže juniorů.

Kluci zakončili sezónu jednou výhrou a prohrou, nejprve prohráli s Domažlicemi 2:5 a v posledním zápase sezóny přetlačili rezervu Klatov vysoko 9:1. Náš druhý výběr v této soutěži s názvem FBŠ SLAVIA Plzeň C Nedělní Řezané hrál v sobotu v Area D a byl úspěšný. Díky dvěma výhrám nad Domažlicemi B (11:4) a nad FBC FORSEE PLZEŇ (6:0) se v tabulce posunul na konečné třetí místo. I náš třetí mužský tým tak za sebou má velmi povedenou sezónu.

Jako poslední naše družstvo v sezóně 23/24 hráli mladší žáci White na nedělním turnaji v Area D. Do turnaje vstoupili velmi odhodlaně a své úvodní tři zápasy vyhráli. Ve čtvrtém duelu bohužel nestačili na Karlovy Vary, ale i tak potvrdili svou letošní pozici nejlepšího regionálního družstva v soutěži mladších žáků.

Související články

FBŠ SLAVIA Plzeň
327_20240422_130557.jpg

ROZHOVOR s Pavlem Vrkočem a Ondřejem Wopršalkem: "Během dvou let v dorostu jsme udělali obrovský posun"

Dorostenci za sebou mají sezónu jak na horské dráze. Světlé momenty střídaly ty méně povedené. Týmově to sice nedopadlo podle očekávání, avšak individuálně udělali někteří hráči obrovský pokrok a v budoucnosti mohou být velkým příslibem pro pozdější kategorie. V rozhovoru jsme vyzpovídali dva hráče z ročníku 2007, kteří se v příští sezóně přesouvají do juniorů. Přejeme příjemné počtení.

326_20240421_185029.jpg

ROZHOVOR s Martinem Bradou: "Postup do Divize je vyústěním naší poctivé práce"

Také mužský B tým má za sebou nejúspěšnější sezónu za dobu svého působení, ve které ovládl celou Regionální ligu mužů a zaslouženě postoupil do celostátní soutěže Divize, kde ještě nedávno působil i náš mužský A-tým. K rozhovoru jsme přizvali jednoho ze strůjců tohoto úspěchu, mladého útočníka Martina Bradu.

324_20240422_155000.jpg

Společnost SWIETELSKY stavební s. r. o. novým hlavním partnerem klubu

Společně s postupem do 1. ligy mužů přichází také nový partner klubu, který se zařadí mezi ty významné. S hrdostí oznamujeme, že s námi spojila své jméno renomovaná společnost SWIETELSKY stavební s. r. o. Moc děkujeme za důvěru a těšíme se na společnou cestu a budoucí úspěšné projekty v rámci našeho partnerství.