141_20230202_121053.jpg

V pátek 3. 2. se po delší době uskuteční klubový ples FLORBÁL

Před pandemií koronaviru bylo zvykem, že jsme se každý rok v plesové sezóně sešli na naší klubové společenské akci určené zejména pro rodiče našich členů, ale také pro dospělé hráče a hráčky, trenéry a ostatní. Nyní se FLORBÁL vrací v plné parádě a moc se těšíme na tuto neformální zábavu a setkání, které proběhne v pátek 3. 2. 2023, tedy v termínu pololetních prázdnin.

I v letošním roce se zábava uskuteční v koterovské sokolovně, kde byla už několikrát. Celkově se jedná už o 7. ročník této společenské klubové události. Prodej lístků byl spuštěn 10. ledna a hrdě hlásíme, že jsou prodané téměř všechny lístky na sezení a jsme moc rádi, že je o akci znovu zájem.

K tanci a poslechu tentokrát bude znovu hrát kapela Z. T. P. Friends, těšit se můžete na hitovky pro všechny věkové kategorie, chybět nebude ani tradiční bohatá TOMBOLA a další doprovodný program jako je taneční vystoupení skupiny Victoria Talent Academy a nově také dražba a fotokoutek!

Související odkazy

Související články

FBŠ SLAVIA Plzeň
133_20230111_171338.jpg

GOTHIA CUP 2023: Hodnocení trenérů jednotlivých družstev

Naše premiérová účast na turnaji Gothia Cup ve švédském městě Göteborg je za námi a po souhrnu se podíváme také na hodnocení trenérů všech čtyř družstev, které se turnaje zúčastnily. Nutno podotknout, že všichni hodnotíme turnaj velmi pozitivně a určitě jsme na něm nebyli naposledy.

140_20230129_182842.jpg

Náročný víkend pro naše družstva skončil důležitým vítězstvím mužů A

Deset našich týmů se vydalo na své zápasy na palubovky soupeřů, ať už se jednalo o zápasy elitních týmů či o turnaje mládeže. Víkend zakončilo mužské áčko, které zvítězilo 12:3 na půdě ASK Orka Čelákovice a udělalo tak důležitý krok k případnému vítězství v základní části. Junioři A získali ze severského výletu tři body za vysokou výhru nad Českou Lípou, juniorky přijely z Ostravy bez bodu, dorostencům A a mužům B se také nedařilo bodovat.