Související zápasy

FBŠ SLAVIA Plzeň
145_20230208_174436.jpg

VÍKEND: Junioři A letos po páté proti Milevsku, muži A jedou do Náchoda

Díky jarním prázdninám má většina mládežnických kategorií volno a do akce nám jde pouze 6 družstev, z toho hned polovina dospělých. Juniory A čeká domácí sobotní zápas proti Milevsku, juniorky hrají jednou doma a jednou venku. Muži A hrají předposlední zápas základní části v Náchodě, do akce jdou také oba rezervní týmy mužů a dorostenci A.

Stejně jako minulý víkend se na Slavii odehrají pouze dva domácí zápasy. Junioři se letos už po páté utkají proti týmu FBC DOŠWICH MILEVSKO a bude to velmi důležitý souboj o konečné druhé místo v tabulce skupiny A 1. ligy juniorů. Zápas začíná v sobotu od 18 hodin a kluci budou potřebovat veškerou možnou podporu.

Ke konci základní části se blíží také 1. liga juniorek a holky čeká jeden zápas venku a jeden doma. Ten sobotní odehrají v Praze na Jižním Městě proti FAT PIPE FLORBAL CHODOV od 13 hodin, v neděli pak doma proti Panthers Praha od 12 hodin. Svůj další turnaj mají na programu dorostenci A, tentokrát hrají v neděli v pražských Kobylisích a čeká je domácí výběr Vikingů a již známý soupeř Kanonýři Kladno.


V akci všechny tři týmy mužů
Po víkendové pauze čeká mužské áčko daleká cesta do Náchoda, kde hraje v sobotu od 20 hodin a naše kluky tak čeká pozdní návrat domů a věříme, že s bodovým ziskem, který by pomohl v boji o vítězství v základní části Národní ligy. Nečeká je ale nic jednoduchého, což se ukázalo už v prvním letošním vzájemném zápase, který Slavia doma vyhrála 5:4 na nájezdy.

Muži B Greyhounds hrají v sobotu v Dolní Cerekvi, kde se od 18 hodin představí proti Dačicím. Pravděpodobnost, že by vylepšili své předposlední místo v tabulce je dvě kola před koncem základní části mizivá. Mužské céčko hraje v sobotu v Tachově proti domácímu týmu a proti Chebu. 

Související články

FBŠ SLAVIA Plzeň
144_20230208_172808.jpg

FLORBÁL: Na povedeném klubovém plesu se sešel rekordní počet lidí

V pátek 3. 2. o pololetních prázdninách proběhl večer již 7. ročník našeho klubového společenského plesu s názvem FLORBÁL. Uskutečnil se poprvé po covidové pauze a klubové příslušníci tak byli při chuti se této tradiční akce zúčastnit. Do sokolovny v Koterově si našlo cestu více než 150 lidí.

143_20230205_184003.jpg

Ženy v dramatickém utkání porazily Vinohrady i podruhé v sezóně

Vše důležité se odehrálo v sobotu večer od 19 hodin na Slavii. Ve šlágru předehrávaného 22. kola se ženy FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň postavily doma proti Vinohradům a zvítězili těsně 7:6. Soupeř v závěru mohutně dotahoval, ale všechny body nakonec zůstaly doma. Muži B Greyhounds doma nestačili na Jindřichův Hradec, starší žáci svůj turnaj vyhráli, dorostenky také svůj jediný zápas zvládly vítězně a porazily Prague Tigers 4:3 díky čtyřem gólům Niky Kubičkové.

140_20230129_182842.jpg

Náročný víkend pro naše družstva skončil důležitým vítězstvím mužů A

Deset našich týmů se vydalo na své zápasy na palubovky soupeřů, ať už se jednalo o zápasy elitních týmů či o turnaje mládeže. Víkend zakončilo mužské áčko, které zvítězilo 12:3 na půdě ASK Orka Čelákovice a udělalo tak důležitý krok k případnému vítězství v základní části. Junioři A získali ze severského výletu tři body za vysokou výhru nad Českou Lípou, juniorky přijely z Ostravy bez bodu, dorostencům A a mužům B se také nedařilo bodovat.