Související zápasy

FBŠ SLAVIA Plzeň
89_20220915_161802.jpg

VÍKEND: Muži poprvé v Národní lize doma, juniory čeká derby

Mužský A-tým FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň se ve druhém kole Národní ligy poprvé představí doma. V souboji nováčků se v sobotu večer utká proti Prague Tigers. Před zápasem áčka hrají také junioři plzeňské derby proti FbC Plzeň a poté muži B první domácí utkání proti Rokycanům. O víkendu hrají také ženy, juniorky, junioři B, starší žáci a starší žákyně.

Muži A i B poprvé na domácí půdě
Hlavním tahákem víkendu bude první domácí zápas mužů A v Národní lize. V sobotu se na Slavii utkají od 19:30 proti dalšímu nováčkovi z Prague Tigers a těší se na Vaší podporu. Muži v prvním kole zvítězili 7:4 na půdě Turnova a vstoupili tak úspěšně do nového ročníku soutěže, ve které jsou poprvé. Soupeř z Tigers na úvod prohrál doma s Benešovem těsně 6:8 a v Plzni určitě bude chtít bodovat.

Ještě předtím však hrají junioři a muži B. Juniorům se nepovedl první hrací víkend a šanci na reparát mají v sobotním domácím utkání v derby proti FbC Plzeň, start zápasu ve 14:00. Po nich hrají od 16:45 muži B Greyhounds, ti přivítají soupeře z Rokycan. Druhý víkendový kvalifikační zápas sehrají junioři v neděli od 17 hodin na půdě favorizovaného Tatranu Střešovice.

Do akce jdou znovu i ženy a juniorky, ale tentokrát pouze v jednom utkání na půdě soupeře. Ženy v neděli jedou v neděli do Arény Barrandov do Prahy, kde se od 10 hodin utkají s domácí Spartou Praha. Juniorky hrají ve stejný den od 14 hodin na půdě Tatranu v hale Stodola a budou outsiderem utkání.

OSTATNÍ DRUŽSTVA
V sobotu vstupují do sezóny starší žáci A, představí se na turnaji druhého výkonnostního koše v Karlových Varech. V neděli je pak napodobí starší žákyně, které se v rámci třetího koše starších žáků zahrají v Klatovech. V neděli se hraje i na Slavii, od rána zde probíhá první turnaj regionální ligy juniorů, kde se představí náš dorostenecko-juniorský B tým. Zápasy hrají kluci od 10:00 a od 14:30.

Srdečně Vás zveme na všechny domácí zápasy a děkujeme za podporu.
Nezapomeňte se také na Facebooku přidat k našemu fanklubu a neunikne Vám už žádná událost:
ODKAZ
https://www.facebook.com/group...

FOTO: Tomáš Novotný

Související články

FBŠ SLAVIA Plzeň
88_20220912_111929.jpg

Úvod sezóny rozpačitý: Ženy a muži bodovali, junioři a juniorky za očekáváním

Úvodní hrací víkend ligové sezóny 2022/2023 je za námi a naše družstva s ním jsou spíše nespokojena. Mládeži se nedařilo podle představ. Junioři i juniorky oba své zápasy prohráli, dorostenci ve vyrovnaných kláních také nebodovali. Víkend zachránily dospělé složky, muži vyhráli svůj první zápas v Národní lize a ženy začaly sezónu ziskem šesti bodů. Veškeré statistiky ze zápasů naleznete na pravé straně ve výpisu jednotlivých utkání, fotky z domácích zápasů v přiložených galeriích na Flickru.