61_20220530_101607.jpeg

VÍKEND: V Milevsku znovu cinkaly medaile, dařilo se všem našim družstvům

O uplynulém víkendu 28. - 29. 5. se v Milevsku uskutečnil již tradiční turnaj Dragon Cup, na který jsme se vypravili už podruhé za sebou. Po loňském úspěchu musíme konstatovat, že i tentokrát se turnaj skvěle vydařil a pořadatelé zaslouží pořádnou pochvalu. Naše týmy byly znovu úspěšné a dostaly se do závěrečných fází ve všech třech kategoriích.

V sobotu 28. května začínala od rána svůj turnaj přípravka. V této kategorii se představilo celkem 15 týmů a konkurence byla velmi zajímavá. Velikým pozitivem turnaje znovu bylo, že jsme se utkali s jinými týmy, než které pravidelně potkáváme v ligové soutěži, což platí pro všechny tři kategorie.

Naše přípravka obsadila po povedených výkonech krásné třetí místo a odvezla si spoustu zážitků. Poté navazoval turnaj pro elévy, v této kategorii se představilo dokonce 16 družstev a to naše bylo nejúspěšnější ze všech a odvezlo si zlaté medaile. Elévům se naopak povedli hlavně zápasy ve vyřazovací části.


V neděli 29. května přijeli do Milevska mladší žáci, kteří si také brousili zuby na umístění mezi nejlepšími týmy. Turnaj byl velmi slušně obsazen a kluci sehráli několik kvalitních zápasů, v této kategorii se představilo celkem 14 týmů. Po výsledkově povedené základní části se jim ale méně dařilo ve vyřazovacích bojích a nakonec vybojovali čtvrté místo.

Turnaj se hrál na dvou halách a pořadatelům patří veliká poklona. Všichni si turnaj moc užili a už se těšíme na další podobné akce. Poděkovat musíme také všem zúčastněným hráčům a samozřejmě trenérům, rozhodčím a v neposlední řadě našim skvělým rodičům, kteří nás jeli v hojném počtu podpořit.

Krásné fotky z obou hracích dnů najdete na FLICKRU florbalového klubu FBC Došwich Milevsko, který celý turnaj pořádal.
Přípravka
https://www.flickr.com/photos/...
Elévovéhttps://www.flickr.com/photos/...
Mladší žáci
https://www.flickr.com/photos/...

Související články

FBŠ SLAVIA Plzeň
60_20220527_142800.jpg

Přípravka, elévové a mladší žáci vyráží na Dragon Cup do Milevska

O víkendu 28. - 29. 5. 2022 vyráží tři naše družstva na turnaj s názvem Dragon Cup, který se uskuteční v Milevsku. Turnaje jsme se zúčastnili už v roce 2021 a díky pozitivním ohlasům jsme se rozhodli přihlásit týmy znovu. V sobotu se v Milevsku představí naše týmy přípravky a elévů, v neděli pak tým mladších žáků.