Související zápasy

FBŠ SLAVIA Plzeň
239_20231026_123823.jpg

VÍKEND: Ženy se v sobotním zápase představí na půdě Panthers Praha, junioři Akademie hrají dvakrát na Slavii, muži A také doma

Poslední říjnový hrací víkend sezóny se na Slavii uskuteční hned tři zápasy elitních týmů a další dva turnaje regionálních soutěží. Muži A hrají v sobotu doma od 18:30 proti Milevsku, junioři Akademie v sobotu od 15:45 a v neděli od 14:30, oba zápasy poprvé v sezóně doma na Slavii. Ženy na svůj jediný víkendový zápas vyráží v sobotu do Rudné.

Náš výběr žen hraje netradičně v sobotu od 14:00 v hale ZŠ Rudná proti domácím Panthers Praha. Jedná se o souboj čtvrtého celku tabulky se třetím a dá se tak očekávat vyrovnaná bitva. Oba týmy se již utkaly na začátku sezóny v rámci 1. kola Poháru Českého florbalu, tehdy zvítězila Slavia v poměru 5:2. Poslední dva zápasy se holkám příliš nevyvedly a určitě si budou chtít proti Panterkám napravit reputaci.

Víkendové menu na Slavii

Sobotní den začíná turnajem Karlovarské a Plzeňské ligy mužů, ve kterém se představí náš druhý juniorský výběr Akademie FBŠ SLAVIA Plzeň & FbC ve dvou zápasech, nejprve od 9 hodin proti rezervě Klatov a od 12:30 proti rezervě Rokycanům. V sobotu následuje zápas juniorského áčka, které hraje od 15:45 proti soupeři, se kterým se kluci už letos třikrát utkali - Wizards DDM SO Praha 10.

Dvakrát odešel vítězně soupeř a jednou naši Akademici. Ti se teď musí vyhrabat z velmi nepříjemné situace, kdy prohráli již sedm zápasů v řadě a potřebují zahrát povedené zápasy, aby se dostali zpět na vítěznou vlnu. Budou k tomu mít o víkendu hned dvě domácí příležitosti. Druhý domácí duel sehrají v neděli od 14:30 také na Slavii, soupeř je stejný jako u žen, tedy Panthers Praha. Přijďte kluky v obou zápasech podpořit, protože to opravdu potřebují.

Sobotní den bude zakončen hlavním šlágrem víkendu a sice domácím zápasem mužů v Národní lize, ve kterém od 18:30 hodin přivítají nováčka soutěže FBC DOŠWICH MILEVSKO. To se zatím v tabulce po sedmi odehraných zápasech nachází na velmi sympatickém pátém místě a na druhou Plzeň ztrácí pouze 4 body. 

V neděli se hraje na Slavii druhý turnaj Plzeňské a Karlovarské ligy mužů a na něm se představí naši muži C, právě po tomto turnaji následuje utkání juniorů A. Tentokrát nás čeká i jeden vložený zápas v týdnu, v úterý 31. 10. se bude na Slavii od 19 hodin hrát předehrávka zápasu našich dorostenek s pražskou Spartou.

Související články

FBŠ SLAVIA Plzeň
236_20231020_143436.jpg

Fyzioterapie jako důležitá součást zdravého vývoje sportovce, představujeme projekt STUDIO ZDRAVÝCH ZAD Plzeň

Náš klub FBŠ SLAVIA Plzeň se znovu v servisu pro své členy posouvá o kus dál. Jsme na prahu spuštění jedinečné spolupráce s jedním z nejlepších sportovní center se zaměřením na rekondiční služby a masáže v Plzni s názvem STUDIO ZDRAVÝCH ZAD. V článku se dovíte podrobnosti o nové spolupráci a hlavně informaci o tom, jak se můžete na terapii či masáž objednat.