Související zápasy

FBŠ SLAVIA Plzeň
245_20231108_154411.jpg

Ženy FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň se představí v sobotu doma s BLACK ANGELS, v neděli na půdě Prague Tigers

Poměrně klidný florbalový víkend čeká naše družstva. Dva zápasy sehrají ženy, v sobotu se od 15:30 na Slavii postaví proti pražským BLACK ANGELS, v neděli hrají od 17:00 na půdě Prague Tigers. Muži A sehrají domácí zápas netradičně v neděli, od 18 hodin přivítají ve šlágru kola vedoucí tým tabulky Panthers Praha.

1. liga žen - dva zápasy proti týmům z popředí tabulky

Ženy čekají náročné zápasy proti soupeřům, kteří jsou v tabulce bodově před nimi. V sobotu od 15:30 doma přivítají BLACK ANGELS, vedoucí tým tabulky 1. ligy žen západ, který zatím prohrál v prodloužení jediný zápas v sezóně. Naše děvčata mají soupeři co vracet, protože s nimi vypadly v minulé sezóně ve vyřazovacích bojích.

Nedělní zápas také nebude žádný med. Děvčata se představí na půdě třetího týmu tabulky Prague Tigers Nehvizdy, proti kterým se jim v posledních letech nedaří. Nepříznivou bilanci budou chtít odčinit, utkání začíná v 17 hodin přímo v Nehvizdech a může se jednat o přímý souboj o umístění v tabulce, protože soupeř má před víkendem pouze o bod více.


Na Slavii přijede lídr Národní ligy Panthers Praha

Šlágrem nejen klubového víkendu, ale celého jubilejního 10. kola Národní ligy bude zápas mezi týmy FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň a Panthers Praha. Věříme, že si cestu do haly najde co nejvíce fanoušků, protože podporu bude domácí tým potřebovat. Domácí zápasy zatím Plzni nevycházejí vždy podle představ a kdy jindy to zlomit, než proti týmu, který ještě v letošní sezóně nepoznal hořkost porážky.

Z mládežnických družstev hrají tento víkend pouze elévové White (v sobotu dopoledne v Area D Plzeň) a starší žáci B na turnaji třetího výkonnostního koše v Aši, také v sobotu.

Ve středu 15. 11. se pak bude hrát předehrávka 9. kola 1. ligy juniorů, ve které naši kluci z Akademie jedou do Karlových Varů, ve zdejší hale MSH se představí od 20:00 a pokud se jim podaří uspět, dostanou se v tabulce právě před svého soupeře - FB Hurrican Karlovy Vary.

Související články

FBŠ SLAVIA Plzeň
244_20231107_123849.jpg

ROZHOVOR s Nikol Šubrtovou ze Studia zdravých zad: "Chceme, aby u nás každý našel to, co potřebuje"

V průběhu října 2023 náš klub rozjel novou spolupráci se sportovním centrem s názvem STUDIO ZDRAVÝCH ZAD. Jedná se o jedinečný projekt v Plzni, který sdružuje kvalifikované trenéry, maséry a fyzioterapeuty, kteří se starají o sportovce. K rozhovoru jsme přizvali zakladatelku projektu Nikol Šubrtovou, která hovořila o studiu a také o tom, jak je v současné době zdravý pohyb pro sportovce extrémně důležitý.

243_20231106_155511.jpg

Junioři Akademie konečně úspěšní a hned s nulou vzadu, muži A vezou plný počet bodů z Jaroměře

Junioři A Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA se konečně osmělili a po výhře 6:0 v derby nad FBŠ Gorily Plzeň se odlepili z posledního místa v tabulce 1. ligy. Mužské áčko FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň přivezlo všechny body z horké půdy v Jaroměři. Dorostenci slavili jednu výhru, dorostenky zase první tříbodovou výhru v sezóně.