září 2023

Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIAFBŠ Gorily Plzeň
7:3
so 9. 9. 2023 17:00 @ TJ Lokomotiva Plzeň, CE soutěž juniorů, 1. kolo
Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIAWizards DDM SO Praha 10
9:4
ne 10. 9. 2023 14:00 @ Slavia VŠ Plzeň, CE soutěž juniorů, 2. kolo
Předvýběr.CZ Florbal MBAkademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA
5:9
so 16. 9. 2023 15:00 @ MSH Mladá Boleslav, CE soutěž juniorů, 3. kolo
FBŠ Gorily PlzeňAkademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA
3:6
ne 17. 9. 2023 13:00 @ Area D Plzeň, CE soutěž juniorů, 4. kolo
Wizards DDM SO Praha 10Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA
5:4sam. náj.
so 23. 9. 2023 16:00 @ SH Radotín, CE soutěž juniorů, 5. kolo
Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIAPředvýběr.CZ Florbal MB
2:8
ne 24. 9. 2023 13:45 @ TJ Lokomotiva Plzeň, CE soutěž juniorů, 6. kolo
Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIAFlorbal Ústí
2:5
st 27. 9. 2023 19:45 @ Slavia VŠ Plzeň, CE soutěž juniorů, 1. utkání vyřazovací část
Florbal ÚstíAkademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA
12:5
čt 28. 9. 2023 12:00 @ Sluneta Ústí nad Labem, CE soutěž juniorů, 2. utkání vyřazovací část

říjen 2023

Panthers PrahaAkademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA
6:5
so 7. 10. 2023 16:00 @ SH Hořovice, CE soutěž juniorů, 1. kolo
Wizards DDM SO Praha 10Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA
2:0
ne 8. 10. 2023 17:30 @ SH ZŠ Campanus, CE soutěž juniorů, 2. kolo
Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIAKanonýři Kladno
5:6
so 14. 10. 2023 14:15 @ TJ Lokomotiva Plzeň III, CE soutěž juniorů, 3. kolo
Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIAWizards DDM SO Praha 10
2:6
so 28. 10. 2023 15:45 @ Slavia VŠ Plzeň, CE soutěž juniorů, 5. kolo
Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIAPanthers Praha
5:9
ne 29. 10. 2023 14:30 @ Slavia VŠ Plzeň, CE soutěž juniorů, 6. kolo

listopad 2023

Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIAFBŠ Gorily Plzeň
6:0
so 4. 11. 2023 15:45 @ Slavia VŠ Plzeň, CE soutěž juniorů, 7. kolo
FB Hurrican Karlovy VaryAkademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA
4:6
st 15. 11. 2023 20:00 @ HMS Karlovy Vary, CE soutěž juniorů, 9. kolo
Florbal ChomutovAkademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA
8:16
ne 19. 11. 2023 11:00 @ SH Chomutov, CE soutěž juniorů, 10. kolo
Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIAFBC DOŠWICH MILEVSKO
6:3
so 25. 11. 2023 16:00 @ SH Tachov, CE soutěž juniorů, 11. kolo
Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIAFBC Štíři Č. Budějovice
12:1
ne 26. 11. 2023 12:45 @ MSH Plzeň II, CE soutěž juniorů, 12. kolo

únor 2024

Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIAFB Hurrican Karlovy Vary
9:0
st 7. 2. 2024 9:30 @ MSH Lokomotiva Plzeň III, CE soutěž juniorů, 21. kolo
Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIAFlorbal Chomutov
4:3
ne 11. 2. 2024 18:00 @ Slavia VŠ Plzeň, CE soutěž juniorů, 22. kolo
FBC DOŠWICH MILEVSKOAkademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA
4:10
so 24. 2. 2024 17:00 @ SH Milevsko, CE soutěž juniorů, 23. kolo
FBC Štíři České BudějoviceAkademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA
5:12
ne 25. 2. 2024 12:30 @ SH České Budějovice, CE soutěž juniorů, 24. kolo