336_20240530_100455.jpg

1. ročník charitativního turnaje firem se vydařil na jedničku, na Nadaci se vybralo 65 000,- korun!

Ve středu 29. 5. proběhl u nás na Slavii na Borech první ročník charitativního turnaje firem, kde šel výtěžek z akce na Nadaci transplantace kostní dřeně. Na turnaji se nakonec představilo 14 týmů a vybralo se skvělých 65 000,- korun. Turnaj se uskutečnil pod záštitou náměstka primátora města Plzně Aleše Tolara a jistě se nejednalo o poslední akci tohoto typu.

V první řadě bychom chtěli PODĚKOVAT všem zúčastněným týmům a organizacím, díky kterým mohl turnaj proběhnout a které svým startovným přispěli na dobrou věc, konkrétně na již zmiňovanou Nadaci transplantace kostní dřeně. Symbolický šek ve výši 65 000,- korun převzal od pana náměstka primátora města Plzně Aleše Tolara předseda nadace pan primář MUDr. Pavel Jindra, Ph.D.

Dále děkujeme za účast všem městským týmům, tedy Vodárna Plzeň, Magistrát města Plzně a také Plzeňské městské dopravní podniky, které se navíc staly vítězným týmem celého turnaje, když ve finále zdolali tým složený z firmy STREICHER. Za podporu a účast bychom rádi poděkovali také panu radnímu pro oblast podpory sportu, mládeže a tělovýchovy panu Tomáši Morávkovi.

Zde se můžete také zaregistrovat do registru dárců kostní dřeně, což bylo možné i v průběhu turnaje, kde Nadace měla svůj stánek: https://registr.kostnidren.cz/

Mimo skvělou věc si zúčastněné týmy užily skvělý den plný sportu, zábavy a výborného cateringu od pana Martina Kotka. Turnaj měl navíc nečekaně také velmi slušnou kvalitu a představilo se na něm i spousta florbalistů z místních plzeňských klubů či hokejistů z HC Škoda Plzeň, kteří reprezentovali náš oblíbený partnerský gym Get Up Plzeň. Všem díky!

Zároveň přejeme brzké uzdravení panu Janu Bednářovi, jednateli společnosti Easy Homes Solutions, která měla na turnaji své místo. 

Samozřejmě nesmíme jmenovitě zapomenout poděkovat také všem dárcům a zúčastněným firmám:

SWIETELSKY stavební s.r.o.
Leuze Engineering Czech s.r.o.

Plzeňské městské dopravní podniky, a. s.

VODÁRNA PLZEŇ, a.s.

Magistrát města Plzně

STREICHER, spol. s.r.o. Plzeň

AK Blažek, Čížek, Klesa s.r.o.

UBK s.r.o.

Easy Homes Solutions s.r.o.

SHAPE CORP.

Servileta s.r.o.

MP Colors s.r.o.

SUSPA CZ s.r.o.

GetUp sports s.r.o

Související odkazy

Související články

FBŠ SLAVIA Plzeň
334_20240522_105054.jpg

Sedmý ročník FAT PIPE OPEN JUNIOR je minulostí, děkujeme všem za účast!

O uplynulém víkendu proběhl na Slavii a v protější hale 11. ZŠ Plzeň s názvem Šedivka již sedmý ročník tradičního dětského turnaje FAT PIPE OPEN JUNIOR, který pořádá náš klub pravidelně každý rok. Jednalo se o nejpočetnější ročník v historii turnaje, který čítal účast 51 týmů.

335_20240522_185505.jpg

TISKOVÁ ZPRÁVA: Od srpna 2024 ochranné brýle povinně i pro kategorii starších žáků a žákyň

Od sezóny 2022/2023 jsme zavedli povinnost nosit ochranné brýle u našich nejmladších kategorií minipřípravky, přípravky a elévů. Od loňského roku také mladší žáci a nyní od srpna 2024 bude tato povinnost i pro kategorii starších žáků a žákyň. Oči jsou nejohroženější částí těla hráče florbalu a je opravdu důležité je chránit.

330_20240507_180156.jpg

POHLEDEM: Mistrovský kousek našich mužů a klíčové okamžiky postupové sezóny

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň v 1. lize mužů! Tímhle přívlastkem se může nyní pyšnit náš klub a to po právu. V mistrovské postupové sezóně prohráli naši borci naposledy 28. října s Milevskem a play off projeli jako nůž máslem. Pojďme si společně připomenout klíčové okamžiky tohoto největšího úspěchu v historii klubu.