204_20230719_144853.jpg

9. ročník Fat Pipe Open Plzeň znovu s velkou účastí našich hráčů a hráček

Již tento víkend 22. a 23. 7. 2023 se uskuteční již devátý ročník dospělého turnaje s názvem FAT PIPE Open Plzeň, který každoročně spolupořádá náš klub v areálu TJ Lokomotiva Plzeň. Jedná se o amatérský turnaj v malém florbale 3+1, kde si účastníci skládají libovolné týmy a bojují o hodnotné ceny nejen od značky FAT PIPE, která je hlavním partnerem turnaje.

Turnaj se každoročně hraje v areálu Lokomotiva, kde bude k dispozici hned pět hracích ploch, což je hlavní výhodou celé akce, že se koná "pod jednou střechou". V letošním roce nás čeká turnaj v počtu 40 mužských a 9 ženských týmů, to je o pět týmů více než v roce 2022. Účastníci se mohou znovu těšit na atraktivní nájezdovou soutěž, hodnotné ceny a sobotní turnajovou párty v plzeňském klubu Fénix.

Náš klub FBŠ SLAVIA Plzeň se významně podílí na pořádání celé akce. Chceme také poděkovat všem partnerům, díky kterým se turnaj může uskutečnit. V první řadě hlavní partner turnaje FAT PIPE, který dodává do turnaje ceny v hodnotě až 40 000,- korun. Další partneři, kterým DĚKUJEME za podporu:

Nejlepší týmy v kategoriích mužů i žen se mohou tradičně těšit na poukázky na nákup vybavení FAT PIPE, dále diplomy, poháry a medaile, další ceny získají také nejlepší hráč/hráčka, brankář/brankářka turnaje a vítězové nájezdové soutěže. Turnaj je pochopitelně přístupný fanouškům (bez omezení) a vy se můžete jít o víkendu na Lokádu podívat na netradiční a atraktivní formu florbalu 3+1. Celý ROZPIS najdete na webu turnaje.

Každý rok se na turnaji představí řada našich hráčů a hráček a jinak tomu nebude ani letos. Veliké zastoupení našich najdeme v ženských týmech Namaste? Nemám tušení, Out of control a Profesionální Špatňácí, bývalé hráčky klubu hrající tehdy Extraligu žen postavily tým pod názvem Klub starých krav. V mužských týmech znovu najdeme v zastoupení v silných výběrech IBK Płëckÿ, Průměrný Joe, Šalina in da Plzeň či Katův šleh a nebo mlaďoši v týmech salchichas de la montaña, FBŠ Arašídy či Řezníci z Plzně. Nechybí ani náš výběr mužů C s podtitulem Nedělní řezané, také již pravidelný účastník turnaje. 

Webovky turnaje: https://fatpipeopen.turnaj.onl...
Instagram
: https://www.instagram.com/fatp...
Facebook: https://www.facebook.com/fatpi...

Související články

FBŠ SLAVIA Plzeň
203_20230626_113630.jpg

Velké shrnutí turnaje Open Game Brno z pohledu trenérů

Pravděpodobně nejkvalitnější ročník brněnského turnaje s názvem Open Game Brno 2023 je minulostí. Na turnaj jsme vycestovali s rekordní výpravou osmi družstev a z celkového pohledu ho hodnotíme pozitivně. V článku si přečtete shrnutí jednotlivých družstev z pohledu hlavních trenérů. Děkujeme klubům z Tachova a Písku za skvělou spolupráci během turnaje.

201_20230619_140435.jpg

Byly rozlosovány celostátní soutěže, muži A začínají 9. září doma s Benešovem

Minulý víkend proběhl v Brně los celostátních soutěží Českého florbalu pro sezónu 2023/2024. Naše elitní týmy mužů i žen tak znají své soupeře pro úvodní kola Národní ligy, respektive 1. ligy žen. Svůj los už ví také junioři A a dorostenci A. V poháru budou muži začínat až ve 2. kole, ženy čeká skupinové 1. kolo.

200_20230613_130153.jpg

NOVINKA: Do celostátní soutěže přihlašujeme společný tým s názvem Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA

Do nové sezóny 2023/2024 přicházíme s další žhavou novinkou. Po počáteční spolupráci klubů FBŠ SLAVIA Plzeň a FbC Plzeň v rámci programu talentovaných florbalistů s názvem ATF nyní přihlašujeme také společné týmy juniorů. První tým byl přihlášen do nejvyšší celostátní soutěže a již zná své soupeře do úvodní kvalifikační části letošní sezóny.