Související zápasy

FBŠ SLAVIA Plzeň
310_20240323_172748.jpg

Dorostenci na Bohemku nestačili a mají po sezóně, muži B vyhráli regionální ligu

O dalším hracím víkendu mělo volno mužské áčko, které čekalo na svého finálového soupeře. Tím se stal tým Florbal Primátor Náchod. Své 2. kolo play off hráli dorostenci, ti nestačili na favorizované FbŠ Bohemians a také jim skončila sezóna. Pěkný úspěch za sebou má naše mužské béčko, které ovládlo Regionální ligu a může se těšit z postupu do celostátní Divize.

Muži B ovládli regionální ligu kolo před koncem soutěže

Regionální liga mužů má před sebou ještě jeden turnaj, ale už nyní je jasné, že nikdo nemůže předstihnout náš výběr FBŠ SLAVIA Plzeň B. V našem rezervním týmu se letos sešla velmi slušná skupina borců, která dokázala v dlouhodobé soutěži přelstít i zkušenější borce. Na sobotním turnaji ve Františkovo Lázních sice kluci prohráli s Rokycany 6:7, ale porazili Florbal Sokolov 7:0 a jedna výhra jim stačila k jistotě prvního místa v tabulce a případnému postupu do celostátní Divize.

Aktuální tabulka regionální ligy mužů:

Dorostenci ve dvojzápase s Bohemkou neuspěli

Naše dorostenecké áčko sehrálo poslední dva zápasy v letošní sezóně. V sobotním domácím zápase drželo s favoritem krok a Bohemka rozhodla o svém vítězství 4:2 až ve třetím dějství. Naproti tomu nedělní zápas na půdě Bohemians byl jasně pod taktovkou domácího týmu, který vyhrál vysoko 12:2 a ukončil tak dorostencům Slavie letošní sezónu.

Domácí Bohemians v neděli zlepšili zejména svou produktivitu a už v první třetině rozhodli o tom, jakým směrem se bude utkání ubírat. První část skončila 4:0 pro domácí, kteří už pak v průběhu zápasu pouze navyšovali skóre. Dále se hrály také turnaje starších žáků, mladších žáků/žákyň a elévů. Starší žáci A ovládli turnaj 2. koše ve Františkovo Lázních a příště si znovu zahrají v 1. koši.

Související články

FBŠ SLAVIA Plzeň
309_20240320_180656.jpg

VÍKEND: Dorostence čeká 2. kolo play off proti Bohemce, muži B krůček od postupu do Divize

Další hrací víkend nabídne pouze jeden turnaj našeho dospělého družstva. Muži B hrají svůj předposlední turnaj a k jistotě případného postupu do celostátní soutěže Divize jim chybí jediné vítězství. Dorostenci B po úspěchu v 1. kole play off hrají další vyřazovací kolo proti FbŠ Bohemians. Dále hrají oba týmy starších žáků, oba týmy elévů, jeden tým mladších žáků a mladší žákyně.

305_20240319_110013.jpg

ROZHOVOR: Zhodnocení sezóny žen od kapitánky Michaely Maškové

Sezóna v 1. lize žen skončila našim děvčatům o něco dříve, než si asi samy představovaly. Ještě před zhodnocením ze strany trenérů odpovídala na otázky kapitánka ženského týmu Míša Mašková. Hovořila o poslední neúspěšné sérii s SKV, zhodnotila uplynulou sezónu z týmového i individuálního pohledu a také poděkovala skvělým fanouškům. Přejeme příjemné čtení.

302_20240314_154154.jpg

POZVÁNKA: Charitativní florbalový turnaj pro firmy a jeho 1. ročník

Partneři klubu a další firmy, které budou mít zájem, se mohou těšit na zajímavou novinku v podobě charitativního turnaje, kde v rámci startovného mohou přispět libovolnou částkou na dobrou věc, konkrétně na NTKD (Nadace pro transplantaci kostní dřeně). První ročník turnaje se uskuteční ve středu 29. května 2024 v hale Slavia na Borech.