302_20240314_154154.jpg

POZVÁNKA: Charitativní florbalový turnaj pro firmy a jeho 1. ročník

Partneři klubu a další firmy, které budou mít zájem, se mohou těšit na zajímavou novinku v podobě charitativního turnaje, kde v rámci startovného mohou přispět libovolnou částkou na dobrou věc, konkrétně na NTKD (Nadace pro transplantaci kostní dřeně). První ročník turnaje se uskuteční ve středu 29. května 2024 v hale Slavia na Borech.

S nápadem na uspořádání podobného typu turnaje, kde spojíme sportovní teambuilding pro firmy s benefiční činnosti jsme přišli po referenci od jiného florbalového klubu Tatran Střešovice, který podobný typ akce pořádal již v loňském roce a velmi úspěšně.

Rádi bychom využili potenciálu našich partnerů a vše spojili se skvělou věcí, kdy si mohou zaměstnanci či vedení firmy zdravě zasportovat a zároveň spojit své jméno s benefiční činnosti v podobě daru na Nadaci pro transplantaci kostní dřeně.

Rádi bychom i touto cestou pozvali nejen naše partnery, ale také další libovolné společnosti, které budou mít o akci zájem. Veškeré potřebné informace naleznete na webové stránce na odkazu níže. V případě dotazů můžete také kontaktovat manažera klubu pana Adama Tkadlece.

KOMPLETNÍ INFORMACE K TURNAJI NALEZNETE NA SAMOSTATNÉM WEBU ZDE.

Přihlašovací formulář k turnaji ZDE.

Související články

FBŠ SLAVIA Plzeň
296_20240229_140154.jpg

Je před námi největší víkend v historii klubu! Od pátku do pondělí bude v akci 22 družstev

To tu ještě nebylo! Po jarních prázdninách se bude pro naše týmy tentokrát jednat o prodloužený SUPERvíkend, během kterého jde do akce hned 22 našich družstev. Je to hlavně díky mládeži (minipřípravka až elévové), která posílá do akce nějaká open družstva, ale hrají nám díky dohrávkám i všechny dospělé týmy. Hlavním tahákem víkendu jsou samozřejmě zápasy play off pro muže A, ženy a juniory A.

291_20240219_162245.jpg

Rozhovor s manažerem klubu Adamem Tkadlecem: "Letošní play off bude stát za to"

Před začátkem play off 2024 přišel klub s poměrně zásadní novinkou v podobě zavedení vstupného na zápasy elitního týmu mužů a žen. Nejen o tom hovořil před jeho začátkem manažer klubu Adam Tkadlec (na fotce uprostřed), který krátce objasňuje, proč se klub pro tuto možnost nyní rozhodl. Vyřazovací soutěže začínají už tento víkend 24. a 25. 2. úvodními zápasy čtvrtfinále Národní ligy mužů.