287_20240212_165806.jpg

TISKOVÁ ZPRÁVA: Od začátku play off 2024 na zápasy elitních týmů mužů a žen za vstupné 50,- korun

Od začátku letošního play off přichází náš klub s novinkou. Na zápasech mužského áčka v Národní lize a žen v 1. lize se bude nově platit jednorázové vstupné 50,- korun na zápas či hrací den. V článku se dočtete všechny potřebné informace a hlavně argumenty, proč se klub pro tuto novinku rozhodl.

Vstupné 50,- Kč na hrací den zatím pouze hotově

Vstupné se bude nyní platit pouze hotově na místě a žádáme tedy všechny naše fanoušky, kteří se plánují přijít na zápasy play off mužů a žen podívat, aby na toto byli připraveni. Jedná se o testovací režim před spuštěním pravidelného prodeje lístků od sezóny 2024/2025, kde již bude vybírání vstupného pravidlem a kde bude i možnost zakoupení permanentek přes účet a další rozšířené možnosti. Kdo bude mít zájem přispět u vstupu více, samozřejmě může.

Vstupné na hrací den znamená, že pokud hrají v daný den pouze muži či ženy, je to za 50,-, ale pokud hrají oba týmy a vy plánujete ve stejný den jít na oba zápasy, platíte pouze jednou. U vstupu dostanete lístek, díky kterému se pak můžete do haly vrátit. Ke vstupnému dostanete také klubové tleskadlo zdarma a budete si moci zakoupit pár drobností z našeho FANSHOPU.

Pro tento krok se klub rozhodl zejména díky neustále rostoucím pronájmům za halu, ale také vyšších nákladů na pořádání zápasů celkově, což bude mít za následek i větší komfort pro diváky v hale.

Na co peníze převážně půjdou?

 • odměna pořadatelům (na zápasech dost často vypomáhají pouze dobrovolníci)
 • rozhodčí, pronájem haly a další náklady na pořádání
 • příspěvek na chod klubu

Další informace

 • vstupenky budou distribuovány pouze na místě v den utkání 
 • po vstupu do haly bude na tribuně stolek, kde budete vstupné platit a na oplátku dostanete lístek s razítkem
 • vstup se otevírá 45 minut před úvodním buly (na zápasech, kde se bude očekávat vyšší účast, to bude 60 minut)
 • po levé straně při vstupu do haly najdete také pár drobností z našeho Fanshopu, které můžete zakoupit zhruba do poloviny utkání
 • pokud do haly přijdete a nikdo u vstupu nebude, přijďte prosím zaplatit dodatečně, nebo k tomu budete od pořadatelské služby vyzváni
 • vstupné neplatí děti do 12 let včetně - bude kontrolováno při příchodu
 • vstupné neplatí partneři klubu
 • členové klubu (hráči a hráčky, trenéři a trenérky) vstupné platí

Jsme si samozřejmě vědomi, že na hale stále není plánované BISTRO. O tom, v jaké fázi se projekt od jednoty Slavia nachází jsme informovali v tomto ČLÁNKU a pevně doufáme, že se vše zdárně podaří. Určitě si naši fanoušci cestu do haly na zápasy play off najdou i přesto, že si musí drobné občerstvení zakoupit v hospodě z druhé strany haly. Dle posledních informací by se vše mohlo povést v mezisezonní přestávce. Zavedení vstupného s tímto nijak nesouvisí, jelikož se jedná o plánovanou část rozvoje klubu bez ohledu na další okolnosti. 

První zápasy letošního play off startují o víkendu 24. a 25. února čtvrtfinálovými domácími duely mužů! 

V minulé sezóně play off provázala zápasy mužů a žen fantastická atmosféra a letos bude vaše podpora potřeba ještě více. Na závěr bychom chtěli všem fanouškům moc poděkovat za přízeň v letošní sezóně 2023/2024 a věříme, že ji společně dotáhneme k úspěšnému konci a vy si odnesete parádní sportovní zážitek.

Související odkazy

Související články

FBŠ SLAVIA Plzeň
220_20230914_090616.jpg

Tisková zpráva: Nové rozdělení kompetencí v rámci fungování klubu

Se začátkem sezóny 2023/2024 se srovnáváme s největším množstvím personálních změn za posledních několik let. V rámci fungování klubu na té nejvyšší úrovni jsme tedy byli nuceni k několika úpravám, hlavně v podobě kompetencí jednotlivých pracovníků. Přinášíme stručné info o tom, kdo má nyní co v klubu na starosti a na koho se můžete s jednotlivými body obracet.

283_20240205_142519.jpg

FLORBÁL 2024: Děkujeme všem za účast na dalším povedeném klubovém plesu

8. ročník našeho sportovního plesu FLORBÁL je za námi. V pátek 2. 2. si cestu do koterovské Sokolovny našlo bezmála 150 lidí, kteří vytvořili skvělou atmosféru téhle naší tradiční příjemné akce určené zejména pro starší hráče/hráčky, trenéry a rodiče všech našich členů. Tentokrát se moc domů nechtělo a tančilo se do ranních hodin.

286_20240212_165240.jpg

SOUHRN: Třetí "domácí" utkání v Tachově znovu vítězné, muži jsou poslední krok od vítězství v základní části

Už třetí "domácí" zápas sehrál některý náš tým během výjezdního utkání v Tachově s názvem TACHOV GAME. Po dvou úspěšných zápasech našich juniorů to tentokrát byli muži, kteří porazili v sobotu Pelhřimov 8:4 a jsou poslední krůček od vítězství v základní části. Junioři si také v posledním domácím utkání základní části poradili s Chomutovem těsně 4:3.

258_20231210_171038.jpg

Informace a omluva pro fanoušky a přispěvatele: Projekt BISTRO v hale se zpožděním, realizace však proběhne

Jak si jistě příznivci našeho klubu vybaví, na jaře jsme měli možnost přispívat v rámci projektu Donio na to, aby se u nás na hale TJ Slavia začalo stavět vysněné BISTRO, které by zkvalitnilo komfort pro naše fanoušky a pozvedlo by domácí zápasy na další úroveň. I když se podařilo vybrat solidní částku, celý projekt se pozdržel a my Vám přinášíme rozhovor s Tomášem Barochem, který je hlavním garantem projektu a celou situaci nám přiblížil.