283_20240205_142519.jpg

FLORBÁL 2024: Děkujeme všem za účast na dalším povedeném klubovém plesu

8. ročník našeho sportovního plesu FLORBÁL je za námi. V pátek 2. 2. si cestu do koterovské Sokolovny našlo bezmála 150 lidí, kteří vytvořili skvělou atmosféru téhle naší tradiční příjemné akce určené zejména pro starší hráče/hráčky, trenéry a rodiče všech našich členů. Tentokrát se moc domů nechtělo a tančilo se do ranních hodin.

Za povedené vystoupení děkujeme kapele Z. T. P. Friends, která úspěšně doprovází náš ples již několik let. Novinkou tentokrát byl Kahoot kvíz, který i přes drobné technické problémy nakonec proběhl. Vítězným stolem kvízu se stal stůl č. 18, kde potvrdila roli favoritů skupina "Nedělní řezané", která se pravidelně účastní různých hospodských kvízů.

Také FOTOKOUTEK v horním patře byl velmi využívaný a fotky naleznete u nás na Flickru. Horlivě se čekalo na velmi oblíbenou tombolu, která proběhla až těsně před půlnocí a kde si téměř každý přišel na své, cen bylo opravdu hodně! Děkujeme také Sokolu Koterov za poskytnutí těchto ideálních prostor.

Dále chceme poděkovat všem návštěvníkům za účast, dále přispěvatelům do tomboly a samozřejmě všem lidem, kteří se na akci nějakým způsobem podíleli. Speciální poděkování pak patří dámám a maminkám našich hráčů Majdě Šikýřové a Evě Majerové, které poslední dva roky stojí za organizací plesu a udělali z něj velmi oblíbenou akci pro spoustu rodičů.

Věříme, že v příštím roce se na akci uvidíme ještě ve větším počtu a že se úspěšně rozkřikne, jak skvělý náš večírek byl!

Související články

FBŠ SLAVIA Plzeň
282_20240205_134046.jpg

Týden plný speciálních utkání, spojenou juniorku čeká School Match!

V prvním kompletním únorovém týdnu není na programu pouze sobotní výjezdní utkání mužů v rámci Národní ligy s názvem "TACHOV GAME", ale také School Match juniorů, který se uskuteční ve středu 7. února od 9:30 v Plzni na hale TJ Lokomotiva III. Jedná se o speciální zápas pro školáky a předškoláky z Plzně a blízkého okolí. Hrát budeme proti Karlovým Varům.

274_20240118_093627.jpg

POZVÁNKA: 8. ročník sportovního plesu Florbál se uskuteční v pátek 2. 2. v Koterově

Již poosmé se v koterovské sokolovně (Koterovská náves 7 - Plzeň) uskuteční naše tradiční neformální zábava v podobě sportovního plesu s názvem "FLORBÁL". Přijďte si společně s námi užít skvělý večer plný hudby, tance a zábavy. Termín je stejně jako v loňském roce v pátek 2. 2. 2024, začátek akce od 20:00 hodin.

280_20240202_132641.jpg

TACHOV GAME vol. 3: Do Tachova poprvé na Národní ligu mužů! Přijeďte fandit mužům proti Pelhřimovu

V pořadí již třetí výjezdní utkání na půdě našeho spřáteleného klubu Florbal Tachov se uskuteční v sobotu 10. února od 16:00 hodin. V rámci 21. kola Národní ligy přivítáme na tachovské palubovce soupeře Spartak Pelhřimov. Jedná se o poslední "domácí" utkání našich borců v letošním ročníku Národní ligy. Apelujeme na všechny naše věrné fanoušky, aby si udělali krátký výlet a přijeli naše borce podpořit.