Související zápas

FBŠ SLAVIA Plzeň
FBŠ SLAVIA PlzeňPardubice
4:5(2:2,1:1,1:2)
st 20. 9. 2023 19:45 @ Slavia VŠ Plzeň, Pohár, 5. kolo
222_20230915_105804.jpg

Florbalový svátek v Plzni, na Slavii se představí superligové SOKOLI Pardubice

Znovu po dvou letech zavítá na Slavii účastník mužské Livesport Superligy. Mužům FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň se podařilo postoupit do 4. kola Poháru Českého florbalu, ve kterém narazí na tým SOKOLI Pardubice. S tímto soupeřem jsme se zatím nikdy neutkali a jistě nás čeká zajímavé utkání. Přijďte si užít florbalový svátek v Plzni!

Ve středu 20. září od 19:45 vypukne na Slavii ostrý souboj 4. kola Poháru, ve kterém budou naši florbalisté vzdorovat týmu z nejvyšší soutěže. Pardubice vstoupily do nového ligového ročníku stejně jako Slavia vítězně a v 1. kole Livesport Superligy zvítězily na půdě BLACK ANGELS 5:3. Slavia v úvodním kole Národní ligy doma přehrála Benešov 6:5. 

Cestu do 4. kola poháru měla letos Plzeň jednodušší, protože neabsolvovala náročné víkendové 1. kolo a byla nasazena rovnou do druhého. V tom si poradila s nováčkem Divize USK Akademik Cheb v poměru 10:3 a následně vyřadila účastníka své soutěže Panthers Praha po výsledku 8:7. Pardubicím se ve vrcholové základní části poháru nedařilo a třikrát prohrály, se Spartou 1:7, s Českou Lípou 2:4 a s Hradcem Králové 6:7.

Oba týmy se proti sobě utkají vůbec poprvé. Plzeň si vyzkoušela zkušenost zápasu proti superligovému týmu dva roky zpět, kdy doma v 5. kole poháru přivítala hvězdnou Mladou Boleslav a odešla tehdy poražena se ctí po výsledku 4:13. Zápas tehdy sledovala skvělá kulisa více než 200 diváků a doufáme, že si fanoušci najdou cestu na tento výjimečný zápas i tentokrát.

Kromě skvělého florbalu je čeká také nadstandardní doprovodný program a určitě se ukáže i SLÁVKA! Na zápas se bude vybírat vstupné 50,- korun a míst k sezení není neomezeně, přijďte si tedy pro své oblíbené místo včas, hala bude otevřena již hodinu před zápasem. Zdarma mají vstup děti do 12 let včetně, partneři a samozřejmě členové klubu.

Nezapomeňte si vzít i různé fanouškovské propriety, ať ukážeme superligovému celku, jak se fandí u nás v Plzni!

Související články

FBŠ SLAVIA Plzeň
220_20230914_090616.jpg

Tisková zpráva: Nové rozdělení kompetencí v rámci fungování klubu

Se začátkem sezóny 2023/2024 se srovnáváme s největším množstvím personálních změn za posledních několik let. V rámci fungování klubu na té nejvyšší úrovni jsme tedy byli nuceni k několika úpravám, hlavně v podobě kompetencí jednotlivých pracovníků. Přinášíme stručné info o tom, kdo má nyní co v klubu na starosti a na koho se můžete s jednotlivými body obracet.

219_20230911_110447.jpg

Velmi povedený první hrací víkend sezóny, všechny týmy byly úspěšné

Hned první hrací víkend v nové sezóně 2023/2024 přinesl skvělou podívanou, pěkné obraty a zajímavé zápasy. Ale hlavně devět vítězství našich družstev z devíti hraných zápasů! Muži A si připsali první domácí výhru nad Benešovem, ženy doma dvakrát uspěly proti silným soupeřům a postaraly se také o nejzajímavější víkendový zápas proti Spartě. Uspěl také nově složený tým juniorů Akademie, dále dorostenci A i muži B.