Související zápasy

FBŠ SLAVIA Plzeň
221_20230914_184504.jpg

VÍKEND: Muži jedou do Náchoda, junioři do Mladé Boleslavi, sezóna začíná starším žákům a dorostenkám

Druhý hrací víkend sezóny je před námi. Muži A hrají poprvé venku a hned je čeká daleký výjezd do Náchoda, kde hrají v neděli od 17 hodin. Junioři Akademie hrají dva venkovní zápasy a své úvodní ligové turnaje čekají na dorostenky a starší žáky, kteří hrají v sobotu.

Junioři proti favoritovi Předvýběr.CZ Florbal MB

Z elitních týmů se v sobotu představí junioři Akademie, ti hrají velmi důležitý zápas kvalifikace o CE ligu juniorů na palubovce Mladé Boleslavi, zápas se hraje od 15 hodin v hale MSH Mladá Boleslav. Utkání by mělo výrazně napovědět, jak budou rozloženy karty do druhé části kvalifikační skupiny. Držte klukům na dálku palce.

Na své první ligové turnaje vyráží v sobotu starší žáci A a B. Áčko hraje turnaj druhého koše ve Františkovo Lázních, béčko se představí v Kdyni ve třetím výkonnostním koši. Oba týmy jsou letos přihlášeny do soutěže 5+1, což je oproti loňské sezóně změna. Dorostenky startují sezónu v Praze na hale ZŠ Campanus a čekají je dva odpolední zápasy s Tatranem a Chodovem.


V neděli je hlavním tahákem zápas mužského áčka na půdě nepříjemného soupeře Florbal Primátor Náchod. Zápas se v náchodské hale odehraje v 17 hodin a jedná se o souboj dvou vítězných týmů z prvního kola a také souboj dvou účastníků loňského play off Národní ligy. Zápas nemá daného favorita a očekává se vyrovnaný souboj.

Junioři A hrají i v neděli. Sice je to na palubovce soupeře FBŠ Gorily Plzeň v rámci druhého plzeňského derby, ale na zápas se můžete přijít podívat, jelikož se hraje v plzeňské Area D. Začátek utkání je stanoven na 13 hodin a také tento zápas napoví o rozložení sil do dalších bojů. Přijďte nás podpořit!

Související články

FBŠ SLAVIA Plzeň
220_20230914_090616.jpg

Tisková zpráva: Nové rozdělení kompetencí v rámci fungování klubu

Se začátkem sezóny 2023/2024 se srovnáváme s největším množstvím personálních změn za posledních několik let. V rámci fungování klubu na té nejvyšší úrovni jsme tedy byli nuceni k několika úpravám, hlavně v podobě kompetencí jednotlivých pracovníků. Přinášíme stručné info o tom, kdo má nyní co v klubu na starosti a na koho se můžete s jednotlivými body obracet.

219_20230911_110447.jpg

Velmi povedený první hrací víkend sezóny, všechny týmy byly úspěšné

Hned první hrací víkend v nové sezóně 2023/2024 přinesl skvělou podívanou, pěkné obraty a zajímavé zápasy. Ale hlavně devět vítězství našich družstev z devíti hraných zápasů! Muži A si připsali první domácí výhru nad Benešovem, ženy doma dvakrát uspěly proti silným soupeřům a postaraly se také o nejzajímavější víkendový zápas proti Spartě. Uspěl také nově složený tým juniorů Akademie, dále dorostenci A i muži B.

213_20230831_151317.jpg

SLEVY PRO ČLENY: FLOW Nutrition novým partnerem klubu, vysoce kvalitní doplňky stravy pro sportovce i běžnou populaci

Od nové sezóny spouštíme další spolupráci s e-shopem, který se zaměřuje na výrobu a prodej potravinových doplňků a suplementů pro sportovce i běžnou populaci. Jedná se o společnost FLOW Nutrition, která vyrábí produkty v té nejvyšší kvalitě. Naši členové tak mají možnost vyzkoušet suplementy nové generace za skvělé ceny!