Související zápasy

FBŠ SLAVIA Plzeň
325_20240419_124102.jpg

Juniorky zakončily sezonu vítězně, přípravka hrála v Plzni a v Tachově

Své poslední turnaje za sebou mají dorostenci B a juniorky v regionálních soutěžích. Juniorky zvládly jediný hraný zápas FBC ROKYCANY a zvítězily 3:1, dorostencům B se nedařilo. Naposledy se v ligových turnajích představily také tři naše přípravkové týmy.

Už před turnajem regionální ligy žen bylo jasné, že naše juniorky obsadí v této tabulce 1. místo. První zápas se Sušicí se neodehrál, protože soupeř nedorazil, druhý již zmiňovaný duel proti Rokycanům děvčata vyhrála 3:1 a potvrdila tak svou dominanci.

Regionální ligu dorostenců zakončili naši dorostenci B na konečném šestém místě. Na posledním turnaji v Kašperských Horách prohráli oba své zápasy, nejprve s Florbal Tachov 2:5 a poté s USK Akademik Cheb 1:7. Celou soutěž ovládli dorostenci Tachova. 

Přípravka hrála své poslední turnaje v sezóně v Plzni a v Tachově a všechny akce se povedly skvěle a bylo k vidění spousta prvních florbalových výkonů. Za celou sezonu přípravek a minipřípravek bychom chtěli poděkovat všem rodičům a fanouškům, kteří se na tomto ročníku podíleli.

Zapomenout nesmíme ani na tým elévů, který se představil na doplňkovém turnaji v Tachově.

Související články

FBŠ SLAVIA Plzeň
323_20240418_123623.jpg

VÍKEND: Po Superfinále nám hrají regionální týmy přípravek, dorostenců a juniorek

Jsou před námi poslední dva hrací víkendy celé letošní sezóny 2023/2024. V nich se představí celkem 8 našich družstev, z toho hned 5 tento víkend. Domácí turnaje čekají juniorky (tento víkend) a juniory B (příští víkend), své poslední turnaje mají na programu také muži C a mladší žáci white (příští víkend), dále dorostenci B a tři týmy přípravek (tento víkend).

320_20240412_111930.jpg

Finálový ROZHOVOR s trenérem Kubou Šimkem: "Bez skvělé dlouhodobé práce celého klubu by úspěch nepřišel"

Jako prvního k pofinálovému rozhovoru jsme nemohli přizvat nikoho jiného než hlavního trenéra největšího úspěchu v historii klubu - Jakuba Šimka. V rozhovoru samozřejmě zhodnotil finálovou sérii a celou úspěšnou sezónu. Skvělá zpráva také je, že Kuba bude u realizačního týmu mužů působit i v nadcházející prvoligové sezóně!

318_20240408_170719.jpg

POSTUP! Muži zvládli s Náchodem i třetí zápas a zahrají si 1. ligu

Vysněný cíl se stal realitou! Mužské áčko zvládlo třetí zápas finále Národní ligy s Náchodem a po výhře na nájezdy ovládlo celou sérii 3:0 na zápasy. Díky třetímu vítězství si tak zajistili nejrychlejší možnou cestou postup do 1. ligy mužů. Jedná se o dosavadní největší úspěch v historii klubu.