315_20240331_170012.jpg

NOVINKA: Do sezóny 24/25 s novým logem i názvem klubu!

Příští sezónu pro Vás chystáme velkou novinku! Po necelých deseti letech měníme název klubu včetně kompletní grafické identity. Co nás k tomu vedlo a jak bude probíhat celková proměna? Více se dozvíte ve vyjádření manažera klubu Adama Tkadlece.

Nejprve zdravím všechny naše hráče, fanoušky, rodiče a naše podporovatele. Náš oddíl v příštím roce oslaví 10 leté jubileum pod názvem FBŠ SLAVIA Plzeň. Při této příležitosti plánujeme spoustu novinek a změn a tohle je ta hlavní. Rozhodli jsme se pro razantní krok v podobě změny názvy celého klubu a jeho celkové image.

Trend v posledních letech klade velký důraz na moderní grafické návrhy a tak i náš oddíl chce držet krok s těmito trendy. Proto jsme oslovili grafické studio Gencraft, které nám s návrhem nového designu a celkové grafické identity pomohlo. Po několika měsíčním rozhodování jsme nakonec zvolili název Mighty Owls Pilsen (v překladu “mocné sovy Plzeň”).

Vycházíme tak z původního názvu našeho oddílu (Slavia VŠ Plzeň) a sovy Slávky. Historicky tak oddíl zůstane propojen s původní myšlenkou založení. Můžete se těšit na obměnu dresů všech našich týmů, změny grafické podoby naší sportovní haly a různých merchandisingových věcí, nových tréninkových setů a mnoho dalšího.

Celkově chceme přidat ve veškerých marketingových činnostech a chceme být zajímavější pro nové potenciální sponzory. Jedním z hlavních cílů nového loga je atraktivita pro nové členy, kteří budou hrdě nosit na prsou logo Mighty Owls Pilsen! Celý projekt je navíc podpořen vedením města Plzně, které náš zájem o změnu kvituje. Změna klubové identity je financována fondem pro MSP za pomoci Evropské unie. Žádost o tuto finanční podporu jsme vypracovali již v září loňského roku a vše bylo nyní schváleno.

Z věcí pro fanoušky chystáme například soví plyšové boty nebo speciální soví zimní čepice a šály. To je zatím ovšem pouze drobná ochutnávka toho, co se skutečně připravuje. Samotné vedení má ze změny velkou radost a chce se o novinku podělit již teď! Další novinky Vám budeme představovat postupně.

Děkujeme za Vaši přízeň a těšíme se na další společné aktivity.

Adam Tkadlec
Manažer Klubu - Mighty Owls Pilsen

Související články

FBŠ SLAVIA Plzeň
314_20240401_095901.jpg

NÁRODNÍ LIGA: Finále se za stavu 2:0 pro Slavii přesouvá do Náchoda

Úvodní zápasy finálové série Národní ligy mezi celky FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň a Florbal Primátor Náchod nabídly atraktivní podívanou, ve které byl úspěšnější domácí favorit z Plzně. Po vítězstvích 7:6 a 7:4 vede ve finálové sérii 2:0 a má tak na dosah historický postup do 1. ligy mužů! Třetí zápas se hraje v Náchodě v sobotu 6. 4. od 19:00.

313_20240327_092914.jpg

Statistiky, informace a zajímavosti před startem finále Národní ligy

Už za dva dny startuje druhé finále Národní ligy mužů v historii našeho klubu. Domácí výběr FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň se v něm postaví proti hostům Florbal Primátor Náchod. První dva zápasy série hrané na tři vítězná utkání se hrají tento velikonoční víkend v Plzni, třetí a případný čtvrtý zápas pak v Náchodě, případný pátý znovu v Plzni. Podívejte se na pár zajímavostí a čísel před startem finále.

302_20240314_154154.jpg

POZVÁNKA: Charitativní florbalový turnaj pro firmy a jeho 1. ročník

Partneři klubu a další firmy, které budou mít zájem, se mohou těšit na zajímavou novinku v podobě charitativního turnaje, kde v rámci startovného mohou přispět libovolnou částkou na dobrou věc, konkrétně na NTKD (Nadace pro transplantaci kostní dřeně). První ročník turnaje se uskuteční ve středu 29. května 2024 v hale Slavia na Borech.