338_20240613_124543.jpg

NOVINKA! Jedinečný projekt s názvem SPORTLIFE SLAVIA startuje v září 2024

Od září roku 2024 spouští náš klub zcela unikátní projekt s názvem SPORTLIFE SLAVIA, který bude našim členům a veřejnosti nabízet širší možnosti sportovního vyžití. Naše nové kroužky budou ze začátku projektu spuštěny pouze pro děti a pouze na Borech, ale v plánu je celý projekt postupně rozšiřovat a nabízet širší množství aktivit. Představujeme vám Sportlife Slavia!

Sportlife Slavia jako jedinečný projekt na republikové úrovni

Celá myšlenka vznikla na popud vytvoření širší nabídky sportovních služeb i pro děti, které třeba pouze florbal tolik nebaví či se nechtějí realizovat na té výkonnostní úrovni. Podobných kroužků není v Plzni a okolí dostatek a jedním z našich cílů je stále přivádět ke sportu nové děti. V době boomu sociálních sítích a dalších lákadel, které nás od sportu odrazují, to vnímáme jako jednu z nejdůležitějších životních hodnot.

Jedná se o formu nabídek sportovních kroužků pro různé věkové kategorie a s různým zaměřením. Ze začátku budou spuštěny tyto kroužky:

  • Sportování rodičů s dětmi (3-5 let)
  • Pohybové hry a všesportovní průprava (5-9 let)
  • Pohybové a sportovní hry pro holky (8-11 let)
  • Pohybové a sportovní hry pro kluky (8-11 let)
  • Základy posilování (8-10 let)
  • Základy posilování (10-13 let)
  • Kondiční posilování (11-15 let)
  • Běžecký kurz (9-13 let)

Kroužky jsou otevřeny pro veřejnost

Další výhodou je, že se jedná o zcela oddělený projekt od našeho florbalového klubu FBŠ SLAVIA Plzeň. Do kroužků se tedy může přihlásit kdokoliv mimo náš klub, ale samozřejmě i členové klubu. Informace o jednotlivých kroužcích včetně ceny a termínů naleznete přímo na webu Sportlife Slavia, který pro Vás postupně aktualizujeme.

Projekt startuje v oblasti Plzeň - Bory, kde probíhají všechny kroužky. Pokud bude o kroužky dostatečný zájem, budeme uvažovat o rozšíření do dalších částí Plzně dle prostorových a časových možností. Většina kroužků je ve vnitřních prostorech a velkým lákadlem by mohlo být zejména cvičení rodičů s dětmi od 3 do 5 let, které bude každé pondělí v tělocvičně Hotelové školy Plzeň. 

FACEBOOK: https://www.facebook.com/sport...
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/spor...
Email pro komunikaci a případné dotazy: sportlifeslavia@seznam.cz
Telefonní číslo pro komunikaci
: 728 836 502

To nejlepší, co můžete udělat pro zdraví sebe a svých dětí je cvičit. Pojďte s námi sportovat opravdu naplno!

Související články

FBŠ SLAVIA Plzeň
336_20240530_100455.jpg

1. ročník charitativního turnaje firem se vydařil na jedničku, na Nadaci se vybralo 65 000,- korun!

Ve středu 29. 5. proběhl u nás na Slavii na Borech první ročník charitativního turnaje firem, kde šel výtěžek z akce na Nadaci transplantace kostní dřeně. Na turnaji se nakonec představilo 14 týmů a vybralo se skvělých 65 000,- korun. Turnaj se uskutečnil pod záštitou náměstka primátora města Plzně Aleše Tolara a jistě se nejednalo o poslední akci tohoto typu.

337_20240530_152458.jpg

ROZHOVOR s novým členem realizačního týmu žen Michalem "Medym" Švehlou

Na našich sociálních sítích jste mohli v minulých dnech zaznamenat jednu horkou novinku. V realizačním týmu našich žen se od nové sezóny 2024/2025 zapojí nový člověk a tím bude Michal Švehla, alias Medy. Naši hráči a hráčky elitních týmů ho již znají ze společných tréninků v plzeňském Get Up Gymu, kde pomáhá se silovou přípravou našich sportovců. V rozhovoru se dočtete, kdo vlastně Medy je a jakou pozici bude u našeho ženského týmu zastávat.

335_20240522_185505.jpg

TISKOVÁ ZPRÁVA: Od srpna 2024 ochranné brýle povinně i pro kategorii starších žáků a žákyň

Od sezóny 2022/2023 jsme zavedli povinnost nosit ochranné brýle u našich nejmladších kategorií minipřípravky, přípravky a elévů. Od loňského roku také mladší žáci a nyní od srpna 2024 bude tato povinnost i pro kategorii starších žáků a žákyň. Oči jsou nejohroženější částí těla hráče florbalu a je opravdu důležité je chránit.