Související zápas

FBŠ SLAVIA Plzeň
Black AngelsFBŠ SLAVIA Plzeň
5:6 po prodl.(2:2,1:1,2:2)
ne 19. 11. 2023 13:00 @ SH ZŠ Kunratice, Pohár, 3. kolo
249_20231119_191629.jpg

Pohár Českého florbalu: Ženy postupují do čtvrtfinále proti FLORBAL CHODOV!

Podruhé v krátkém časovém horizontu dokázala naše děvčata porazit lídra první ligy BLACK ANGELS. Minulou sobotu v rámci 1. ligy žen zvítězila doma 4:3 a o uplynulé neděli v rámci osmifinále Poháru Českého florbalu vyhrály Slávistky na palubovce soupeře v Kunraticích 6:5 po prodloužení. Díky tomu si zahrají čtvrtfinále poháru, již tradičně proti extraligovému Chodovu.

Byl to znovu vyrovnaný souboj se vším všudy, od samého začátku až do úplného konce. O tom hovoří i jednotlivé části, kdy první skončila 2:2, druhá 1:1 a třetí znovu 2:2. O postupu Slavie do čtvrtfinále poháru Českého florbalu a vítězství 6:5 po prodloužení rozhodla až nejlepší hráčka utkání Viky Binědová v 50. minutě utkání, tedy v poslední minutě prodloužení.

Velmi dobrý výkon předvedla také brankářka Týna Votýpková, která zneškodnila 28 střel soupeřek a výrazně pomohla k postupu. Nelze ale vyzdvihovat jen jednotlivce, děvčata předvedla skvělý týmový výkon a potvrdila, že v posledních dnech jsou ve skvělé formě. Odměnou jim bude sváteční zápas proti extraligovému celku FAT PIPE FLORBAL CHODOV, se kterým se už v minulosti v rámci poháru několikrát utkala.

Nadšení po zápase neskrýval trenér Plzně Víťa Procházka: "Tradičně vyrovnané utkání, jsme rádi že se nám střelecky probudily některé spící Růženky. V prodloužení jsme byli šťastnější, byla to ale odměna za naší víru ve vítězství i ve chvílích, kdy to nevypadalo úplně dobře. Děkujeme soupeři i našim skvělým fanouškům."

Čtvrtfinálový duel proti Chodovu se s největší pravděpodobností odehraje ve středu 20. 12. na Slavii ve večerních hodinách. O přesném čase a v případě změny termínu utkání budeme včas informovat. 

Související odkazy

Související články

FBŠ SLAVIA Plzeň
248_20231118_131307.jpg

Náročný víkend: Přípravka v akci, áčko veze z Pelhřimova výhru, muži B poprvé v sezóně ztratili body

Velmi nabitý hrací víkend je za námi a nabídl spoustu zajímavých zápasů i turnajů. Nejvíce sledovaným mužstvem je tradičně áčko mužů, které se poprvé v historii představilo na palubovce Pelhřimova a přivezlo důležité tři body do tabulky Národní ligy. Muži B poprvé v ročníku zaváhali a prohráli s Koterovem. Dorostenci byli úspěšní pouze z poloviny.

247_20231116_075109.jpg

Muži A na horké půdě v Pelhřimově, ženy hrají osmifinále poháru na palubovce BLACK ANGELS

Po klidnějším reprezentačním víkendu tu máme zase pořádnou dávku ligového florbalu. Představí se většina našich družstev, dohromady 14! Z elitních týmů to budou muži A na palubovce Pelhřimova, ženy v nedělním pohárovém osmifinálovém klání proti BLACK ANGELS a junioři Akademie při nedělním zápase na palubovce Chomutova.

236_20231020_143436.jpg

Fyzioterapie jako důležitá součást zdravého vývoje sportovce, představujeme projekt STUDIO ZDRAVÝCH ZAD Plzeň

Náš klub FBŠ SLAVIA Plzeň se znovu v servisu pro své členy posouvá o kus dál. Jsme na prahu spuštění jedinečné spolupráce s jedním z nejlepších sportovní center se zaměřením na rekondiční služby a masáže v Plzni s názvem STUDIO ZDRAVÝCH ZAD. V článku se dovíte podrobnosti o nové spolupráci a hlavně informaci o tom, jak se můžete na terapii či masáž objednat.