Související zápasy

FBŠ SLAVIA Plzeň

POZVÁNKA: Ženy hrají rozhodující zápas s Chomutovem v úterý od 19:30 na Slavii

Osmifinále 1. ligy žen mezi FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň a Florbal Chomutov přineslo zatím fantastickou podívanou. Dva vyrovnané zápasy plné emocí, vždy se šťastným koncem pro domácí tým. Čeká nás tedy rozhodující třetí duel, který si nesmíte nechat ujít. Holky budou potřebovat podporu a chtějí postoupit do čtvrtfinále!

Hned tři osmifinálové série 1. ligy žen jsou vyrovnané 1:1 na zápasy a jednou z nich je právě souboj Plzně s Chomutovem. První sobotní zápas pro sebe na domácí palubovce získala Plzeň po vítězství 5:3. O vítězství domácích rozhodla druhá třetina, kterou Slavia vyhrála 3:0 a odskočila na rozdíl dvou branek. Ten si i přes množství chomutovských šancí ve třetí třetině dokázala udržet. Nejlepší hráčkou Plzně se v sobotu stala Lenka Přerostová, autorka dvou gólů.

V neděli v Chomutově to byl znovu skvělý souboj hodný vyřazovacích soubojů. Hodně gólů a různé zvraty v utkání tentokrát se šťastným koncem pro domácí Chomutov. Zápas šel za stavu 6:6 do třetí třetiny, ve které byl tentokrát klub ze severu Čech úspěšnější, třetí část vyhráli domácí 2:0, celkově pak 8:6.

"Chválím holky za obětavý výkon, byl to statečný, leč marný boj. Doufám, že rozhodující utkání bude důstojná podívaná. V úterý na viděnou v Plzni," okomentoval zápas smutný trenér Plzně Víťa Procházka. V nedělní přestřelce se stala nejlepší hráčkou Plzně Viky Binědová, která si v utkání připsala tři body za dva góly a jednu asistenci.

Tato série si zaslouží rozhodující zápas. Ten se uskuteční v úterý 14. března od 19:30 hodin znovu v Plzni na Slavii a očekáváme vysokou návštěvu nejen domácích, ale i hostujících fanoušků. Přijďte holky podpořit v další skvělé bitvě a pomoci jim k postupu do dalšího kola!