Související zápasy

FBŠ SLAVIA Plzeň
29_20220303_150911.jpg

Přijďte fandit! Muži začínají boj o postup do Národky proti Třinci, ženy startují osmifinálovou sérii play off na domácí palubovce

První víkend vyřazovacích soutěží je tady. Na Slavii se o víkendu hraje hned pět zápasů našich elitních družstev. Oba dny hrají muži A, kteří se utkají proti Třinci v sobotu od 20 hodin a v neděli od 13:30. Ženy hrají v sobotu od 17 hodin, juniorky v neděli od 16:30 a junioři v neděli od 19:30. Kromě toho se zde hraje turnaj regionální ligy dorostenců a Karlovarské a Plzeňské ligy mužů. V akci se nám představí celkem sedm družstev.

Muži A - 1. kolo play up:
Nejočekávanější sérií před začátkem víkendu je bezpochyby boj mužů A o postup do Národní ligy. V prvním kole play up se utkají proti týmu FBC Intevo Třinec, o kterém mají minimum informací a bude velmi zajímavé sledovat, co je vlastně čeká. Série začíná dvěma domácími zápasy a příští víkend jedou muži do Třince, kde mohou sérii ukončit už v sobotu v případě, že by vyhráli všechny tři úvodní duely.

Třinec obsadil ve své Divize E čtvrté místo a postoupil tak do nadstavby jako nejlepší tým ze všech Divizí, které se umístily na čtvrtém místě. Podle postavení v tabulkách by měla být Slavia mírným favoritem, ale v těchto soubojích se rozdíly ve výkonnosti dost často mažou a určitě nečeká Plzeň nic lehkého. Cíl je však letos jasný a tím je postup do vyšší soutěže, do Národní ligy

POZVÁNKA NA FACEBOOKU
Rozhovor s Filipem Štědrým: "Do nadstavby musíme jít s pokorou a s nohama na zemi


Ženy - osmifinále 1. ligy žen:
Jako první vstoupí do vyřazovacích bojů svým domácím zápasem ženy. V sobotu od 17 hodin přivítají na Slavii v prvním zápase osmifinálové série Florbal Ústí. S tímto soupeřem v sezóně Plzeň prohrála na palubovce soupeře 5:7 a děvčata jim tak mají co vracet. Druhý zápas se hraje v neděli v Ústí nad Labem a série se hraje na dva vítězné zápasy, může tedy skončit už tento víkend. Slavia bude v sérii favoritem a na domácí zápas dorazí také naše sova Slávka, klubový maskot.

POZVÁNKA NA FACEBOOKU
Rozhovor s Víťou Procházkou


Junioři A - 1. kolo play off:
Velmi těžký úkol čeká naše juniory. V sérii prvního kola si je vybrala pražská Bohemka, která suverénně vyhrála naší skupinu a i přesto, že naši kluci ji dokázali dvakrát porazit, bude v sérii hrané na dvě vítězná utkání favoritem. První zápas hrají kluci v sobotu v Kunraticích na půdě soupeře a v neděli od 19:30 hodin doma, přijďte je podpořit.

POZVÁNKA NA FACEBOOKU


Juniorky - osmifinále 1. ligy juniorek:
Také juniorky čeká série hraná na dva vítězné zápasy a proti pražskému soupeři. Do play off si je vybralo BLACK ANGELS, se kterým děvčata sehrála předposlední zápas základní části, který prohrála 4:5 v prodloužení. Podobně jako u juniorů se hraje první zápas v sobotu v Praze (od 12 hodin v Čakovicích), v neděli na Slavii se hraje od 16:30 a také holky budou potřebovat vaší podporu.
POZVÁNKA NA FACEBOOKU

Ostatní družstva:
Sobotní den je celý ve znamení mužských zápasů. Kromě večerního zápasu A týmu hrají také muži B a muži C. Béčko na svůj další turnaj vyráží do Domažlic, kde se utká v derby s FbC Plzeň B a právě s domácími Domažlicemi. V sobotu se na Slavii hraje turnaj Karlovarské a Plzeňské ligy mužů a náš C tým zde změří síly s Klatovy. V neděli se pak na Slavii od rána hraje regionální liga dorostenců, kde se naši kluci utkají s INTEROBALEM PLZEŇ a taktéž s FbC Plzeň B. 

Související články

FBŠ SLAVIA Plzeň
27_20220227_223613.jpg

VÝBĚR SOUPEŘŮ PLAY OFF: Junioři a juniorky proti pražským týmům, muže A čeká cesta do Třince, ženy do Ústí nad Labem

Poslední hrací víkend základních částí soutěží je za námi a naplno se může rozjet očekávané play off a nadstavby soutěží. Po víkendovém úspěchu juniorů postoupily do vyřazovacích bojů všechny naše čtyři elitní týmy. Junioři budou hrát proti pražským Bohemians, juniorky s BLACK ANGELS, ženy čeká série s Florbalem Ústí a nejdelší cestu budou mít muži A, kteří navštíví daleký Třinec. Přesný rozpis zápasů bude během týdne na webu a všechny naše týmy se moc těší na podporu fanoušků!