Související zápasy

FBŠ SLAVIA Plzeň
250_20231121_112330.jpg

TACHOV GAME: Druhý výjezdní zápas juniorů Akademie v sobotu proti Milevsku, muži A přivítají doma ve šlágru kola Náchod

V loňské sezóně 2022/2023 jsme v závěru základní části uskutečnili první výjezdní utkání juniorů v Tachově, v rámci spolupráci s naším partnerským klubem Florbal Tachov. Nyní se uskuteční již druhý "TACHOV GAME", v sobotu 25. 11. přivítají junioři Akademie v Tachově tým Milevska. V neděli pak hrají doma na Lokomotivě. Muži A se v neděli od 16 hodin představí doma proti Náchodu, ženy hrají dvakrát venku.

TACHOV GAME vol. 2 už tuto sobotu

Výjezdní zápas juniorů v Tachově se na konci základní části loňské sezóny podařil na jedničku. Pro velký úspěch bude celá akce zopakována, junioři Akademie se tentokrát představí v tachovské hale v rámci 11. kola základní části 1. ligy juniorů - skupiny A proti týmu FBC DOŠWICH MILEVSKO. Zápas se uskuteční v sobotu 25. 11. od 16:00 v Tachově a budeme rádi, když na něj vyrazí i fanoušci z Plzně.

Milevsko je díky postavení v tabulce favoritem, před Plzní má náskok osmi bodů a okupuje třetí příčku v tabulce 1. ligy. Junioři Akademie však konečně najeli na vítěznou vlnu a posledně to odnesli florbalisté Chomutova výpraskem 8:16. Podaří se našim borcům uspět počtvrté v řadě a přivézt z Tachova všechny tři body?

Druhý zápas juniorů se odehraje v neděli 26. 11., tentokrát již tradičně na domácí půdě haly MSH Lokomotiva Plzeň. Duel proti Štírům z Českých Budějovic startuje na hale II v neděli od 12:45 hodin. Přijďte kluky podpořit!

Fotograf: Tomáš Novotný

Související články

FBŠ SLAVIA Plzeň
251_20231121_134128.jpg

VÍKEND: Ženy se znovu představí ve dvou venkovních zápasech v Praze, muži A hrají doma šlágr s Náchodem

Ženy FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň mají v současné době velmi náročný program a další dva zápasy je čekají tento víkend. V sobotu hrají na půdě FAT PIPE Tigers Start98, v neděli pak na palubovce TJ Sokol Královské Vinohrady. Muži A se v neděli od 16 hodin představí doma proti Náchodu a jedná se o šlágr 12. kola mezi druhým a třetím týmem tabulky. Hraje také spoustu mládežnických družstev.

249_20231119_191629.jpg

Pohár Českého florbalu: Ženy postupují do čtvrtfinále proti FLORBAL CHODOV!

Podruhé v krátkém časovém horizontu dokázala naše děvčata porazit lídra první ligy BLACK ANGELS. Minulou sobotu v rámci 1. ligy žen zvítězila doma 4:3 a o uplynulé neděli v rámci osmifinále Poháru Českého florbalu vyhrály Slávistky na palubovce soupeře v Kunraticích 6:5 po prodloužení. Díky tomu si zahrají čtvrtfinále poháru, již tradičně proti extraligovému Chodovu.

248_20231118_131307.jpg

Náročný víkend: Přípravka v akci, áčko veze z Pelhřimova výhru, muži B poprvé v sezóně ztratili body

Velmi nabitý hrací víkend je za námi a nabídl spoustu zajímavých zápasů i turnajů. Nejvíce sledovaným mužstvem je tradičně áčko mužů, které se poprvé v historii představilo na palubovce Pelhřimova a přivezlo důležité tři body do tabulky Národní ligy. Muži B poprvé v ročníku zaváhali a prohráli s Koterovem. Dorostenci byli úspěšní pouze z poloviny.