Související zápasy

FBŠ SLAVIA Plzeň
285_20240208_113347.jpg

VÍKEND: Konec základní části se blíží. Udrží muži první místo v tabulce Národní ligy?

Naše mužské áčko čekají poslední dva domácí zápasy základní části a znovu po roce útočí na vítězství v této fázi soutěže. K jistotě jim stačí ze dvou posledních zápasů získat alespoň 5 bodů. Už tuto sobotu 10. 2. od 16 hodin se však představí v "domácím" prostředí na výjezdním utkání v Tachově, kde přivítají Pelhřimov. Junioři hrají v neděli na Slavii proti Chomutovu od 18 hodin. Z ostatních kategorií hrají muži C, mladší žáci White a oba týmy elévů.

Na výjezdní zápas mužů v Tachově s podtitulem Tachov Game vol. 3 zveme srdečně všechny naše fanoušky. Potřebujeme do haly v Tachově dostat co nejvíce lidí, tak si prosím udělejte výlet a přijeďte naše borce podpořit tuto sobotu od 16 hodin do sportovní haly Tachov, soupeřem bude tým Spartak Pelhřimov. (Adresa: Pobřežní 1656, Tachov). 

Samostatný článek a pozvánka na Tachov GAME ZDE

Junioři Akademie hráli v týdnu School Match, ve středu 7. 2. na plzeňské Lokomotivě přehráli FB Hurrican Karlovy Vary vysoko 9:0 a na výkon z tohoto zápasu budou chtít navázat ve svém posledním domácím utkání základní části, které sehrají v neděli od 18:00 proti týmu Florbal Chomutov. Zápas se hraje na Slavii, přijďte kluky podpořit.

Z ostatních našich družstev se představí pouze čtyři z nich. Muži C s titulem Nedělní řezané hrají v sobotu domácí turnaj na Slavii, kde se utkají s týmy FBC Nýřany (9:00) a USK Akademik Cheb B (11:20). Naše dva týmy elévů se představí v sobotu v plzeňské Area D, respektive v Rokycanech. V neděli pak hrají pouze mladší žáci White, které čeká další turnaj v netradiční destinaci v Chodové Plané.

Související články

FBŠ SLAVIA Plzeň
284_20240205_174752.jpg

SOUHRN: Ženy proti Panthers získaly 2 body a drží se v boji o přední pozice

Také naše ženy dokázaly o víkendu porazit pražské Panthers, ale na rozdíl od mužů to bylo "pouze" dvoubodové vítězství. V základní hrací době skončil zápas 4:4 a o vítězství domácích 5:4 rozhodly až samostatné nájezdy. Slavia se tak v tabulce 1. ligy žen drží na šestém místě, nyní se ztrátou pouze 3 body na druhý Chomutov.

280_20240202_132641.jpg

TACHOV GAME vol. 3: Do Tachova poprvé na Národní ligu mužů! Přijeďte fandit mužům proti Pelhřimovu

V pořadí již třetí výjezdní utkání na půdě našeho spřáteleného klubu Florbal Tachov se uskuteční v sobotu 10. února od 16:00 hodin. V rámci 21. kola Národní ligy přivítáme na tachovské palubovce soupeře Spartak Pelhřimov. Jedná se o poslední "domácí" utkání našich borců v letošním ročníku Národní ligy. Apelujeme na všechny naše věrné fanoušky, aby si udělali krátký výlet a přijeli naše borce podpořit.

281_20240204_202743.jpg

Národní liga: Muži ovládli prestižní souboj s Panthers a podruhé za sebou útočí na vítězství v základní části soutěže

Mužské áčko FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň zvládlo šlágr 20. kola západní Národní ligy a zvítězilo na půdě Panthers Praha 5:2. Díky lepšímu závěru utkání se Plzeň v tabulce dostala před svého soupeře a chybí ji dvě kola do konce k zopakování loňského úspěchu, kterým bylo vítězství v základní části soutěže.