Související zápasy

FBŠ SLAVIA Plzeň
317_20240403_183447.jpg

VÍKEND: Po velikonoční pauze jde do akce 13 našich družstev

O Velikonocích hráli pouze muži a juniorky a ostatní kategorie si užívaly prodloužené volno. To se teď znovu otáčí a kromě mužů A jde do akce dalších 13 družstev. Poslední turnaj sezóny před sebou mají muži B, v rámci Karlovarské a Plzeňské ligy hrají také muži C a junioři B, dále hrají týmy dorostenců B, juniorek, oba týmy starších žáků, oba týmy mladších žáků, mladší žákyně a všechny tři týmy přípravek.

Jedná se vůbec o poslední takto exponovaný víkend v sezóně 23/24. Poté budou do konce zbývat již pouze dva víkendy, protože ten příští je superfinálový, kdy se žádné turnaje nehrají. Celý víkend startuje turnajem starších žáků B v sobotu na Slavii, áčko hraje ve stejný den na turnaji prvního výkonnostního koše v Tachově.

V sobotu je také celodenní florbalová zábava v Domažlicích. Začíná se ráno turnajem Karlovarské a Plzeňské ligy mužů, kde se představí naši muži C a junioři Akademie B. Dokonce je čeká druhý vzájemný zápas v letošní sezóně, v tom prvním zvítězili zkušenější borci v poměru 7:4. Hned po tomto turnaji se hraje poslední turnaj Regionální ligy, kde naše béčko mužů obsadí první místo bez ohledu na výsledky z tohoto posledního turnaje.

Juniorky čeká další turnaj v neděli v Kašperských Horách, dorostence B v Klatovech, mladší žáky White v Rokycanech. Poslední jsou pak turnaje mladších žáků Red a mladších žákyň (14. ZŠ Plzeň) a všech týmů přípravky. Držíme všem našim palce a ať si užijí na závěr sezóny spoustu florbalové zábavy.

A hlavně držíme palce našim mužům A, kteří jdou bojovat o postup do 1. ligy! Více info v článku ZDE

Související články

FBŠ SLAVIA Plzeň
316_20240403_175303.jpg

FINÁLE: Náchodská mise s jasným cílem startuje v sobotu 6. 4. od 19 hodin!

Teď už není cesty zpět. Muži A proplouvají vyřazovacími boji jako nůž máslem a jsou krůček od historického postupu do 1. ligy. Ten poslední krok však vždy bývá ten nejtěžší a tak je potřeba se mít na pozoru. Nadcházející víkend čekají naše borce venkovní klání ve finále Národní ligy proti Náchodu. Bude to pouze jeden nebo oba zápasy?

314_20240401_095901.jpg

NÁRODNÍ LIGA: Finále se za stavu 2:0 pro Slavii přesouvá do Náchoda

Úvodní zápasy finálové série Národní ligy mezi celky FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň a Florbal Primátor Náchod nabídly atraktivní podívanou, ve které byl úspěšnější domácí favorit z Plzně. Po vítězstvích 7:6 a 7:4 vede ve finálové sérii 2:0 a má tak na dosah historický postup do 1. ligy mužů! Třetí zápas se hraje v Náchodě v sobotu 6. 4. od 19:00.

302_20240314_154154.jpg

POZVÁNKA: Charitativní florbalový turnaj pro firmy a jeho 1. ročník

Partneři klubu a další firmy, které budou mít zájem, se mohou těšit na zajímavou novinku v podobě charitativního turnaje, kde v rámci startovného mohou přispět libovolnou částkou na dobrou věc, konkrétně na NTKD (Nadace pro transplantaci kostní dřeně). První ročník turnaje se uskuteční ve středu 29. května 2024 v hale Slavia na Borech.

313_20240327_092914.jpg

Statistiky, informace a zajímavosti před startem finále Národní ligy

Už za dva dny startuje druhé finále Národní ligy mužů v historii našeho klubu. Domácí výběr FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň se v něm postaví proti hostům Florbal Primátor Náchod. První dva zápasy série hrané na tři vítězná utkání se hrají tento velikonoční víkend v Plzni, třetí a případný čtvrtý zápas pak v Náchodě, případný pátý znovu v Plzni. Podívejte se na pár zajímavostí a čísel před startem finále.