Související zápasy

FBŠ SLAVIA Plzeň
142_20230202_122309.jpg

Ženy se ve šlágru 22. kola 1. ligy doma postaví proti Vinohradům

Také základní část 1. ligy žen se blíží ke svému konci a naše ženy nastoupí v sobotu 4. 2. k velmi důležitému utkání v rámci 22. kola. Postaví se proti týmu TJ Sokol Královské Vinohrady. Muži A mají netradičně volno, nehrají ani junioři a juniorky. Z ostatních družstev hrají muži B, dorostenky, oba týmy starších žáků, starší žákyně, oba týmy elévů a elévky.

Bude to souboj o každý centimetr hřiště, ostatně jako vždy ve vzájemných zápasech těchto dvou týmů, a letos se proti sobě potkají už potřetí. Poprvé v září v rámci 2. kola Poháru Českého florbalu zvítězily Vinohrady 4:3 v prodloužení, podruhé pak na konci října už v rámci ligové soutěže zvítězila Slavia na půdě Vinohrad 8:4.

V tabulce mají naše ženy nyní 39 bodů z devatenácti odehraných zápasů a Vinohrady mají o 6 bodů více. V případě úspěchu domácího týmu se tak před závěrem základní části mohou dostat na dostřel. Důležité bude pro Plzeň eliminovat útočnou sílu Vinohrad, zejména střelkyni Elišku Reischlovou a skvělou asistentku Anetu Nigrinovou. 


Dorostenky v neděli v Kunraticích
Stále velmi dobrou bilanci si drží náš tým dorostenek, který zatím osmkrát zvítězil a pouze jednou odešel poražen. Na dalším turnaji se děvčata v neděli postaví proti FbŠ Bohemians B a Prague Tigers Nehvizdy. V neděli se hraje také turnaj našich starších žáků A v Karlových Varech a starších žákyň v Klatovech. 

V sobotu můžete kromě žen přijít fandit mužům B. Ti se na Slavii od 16:15 postaví proti týmu Florbal Jindřichův Hradec. Na programu jsou v sobotu také turnaje elévů v Plzni v Area D a na Krašovské a turnaj přeboru starších žáků 3+1 v Toužimi, kde také působí naše družstvo. Všem zúčastněným držíme palce.

Ještě před víkendem nás čekají páteční pololetní prázdniny, v jejichž rámci jdou naše kategorie minipřípravky, přípravky, elévů a mladších žáků na společné bruslení do plzeňské ICE ARÉNY. Večer máme nachystanou také společenskou akci pro dospělé členy a rodiče našich členů v podobě klubového plesu s názvem FLORBÁL

Související odkazy

Související články

FBŠ SLAVIA Plzeň
141_20230202_121053.jpg

V pátek 3. 2. se po delší době uskuteční klubový ples FLORBÁL

Před pandemií koronaviru bylo zvykem, že jsme se každý rok v plesové sezóně sešli na naší klubové společenské akci určené zejména pro rodiče našich členů, ale také pro dospělé hráče a hráčky, trenéry a ostatní. Nyní se FLORBÁL vrací v plné parádě a moc se těšíme na tuto neformální zábavu a setkání, které proběhne v pátek 3. 2. 2023, tedy v termínu pololetních prázdnin.

140_20230129_182842.jpg

Náročný víkend pro naše družstva skončil důležitým vítězstvím mužů A

Deset našich týmů se vydalo na své zápasy na palubovky soupeřů, ať už se jednalo o zápasy elitních týmů či o turnaje mládeže. Víkend zakončilo mužské áčko, které zvítězilo 12:3 na půdě ASK Orka Čelákovice a udělalo tak důležitý krok k případnému vítězství v základní části. Junioři A získali ze severského výletu tři body za vysokou výhru nad Českou Lípou, juniorky přijely z Ostravy bez bodu, dorostencům A a mužům B se také nedařilo bodovat.

138_20230126_184619.jpg

VÍKEND: Jedeme ven! 10 našich družstev se představí mimo domácí palubovku

Čeká nás teprve druhý víkend od začátku sezóny, ve kterém si žádné naše družstvo nezahraje na domácí palubovce. Odpadají nám tedy sice pořadatelské povinnosti, ale o to více se naše týmy nacestují. Nejdelší výjezd v sezóně čeká juniorky, které cestují na dva zápasy do Ostravy, junioři hrají v České Lípě a v Liberci, muži A jedou do pražských Čakovic.