Související zápasy

FBŠ SLAVIA Plzeň
168_20230323_154540.jpg

Junioři hrají s Libercem už v pátek, doma hrají také muži C, mladší žáci a elévové

Ze zápasů vyřazovacích soubojů se tento víkend hrají pouze junioři, kteří v pátek a případně v sobotu přivítají FBC Liberec. Muži začínají finálovou sérii Národní ligy až první aprílový víkend. Na Slavii hrají také mladší žáci (sobota dopoledne) a muži C (neděle dopoledne). Hrají nám také družstva mladších žákyň, elévů a elévek a nejmenší přípravky i minipřípravky.

Junioři A o víkendu buď jednou nebo dvakrát doma
Junioři FBŠ SLAVIA Plzeň vstoupili minulý víkend do semifinálové série play off B proti favorizovanému FBC Liberec dvěma porážkami a doma budou odvracet konec série hrané na tři vítězná utkání. To třetí se hraje už v pátek 24. 3. od 20:30 na Slavii a právě v tomto duelu musí domácí uspět, aby se hrál i sobotní duel. Ten by v takovém případě začínal v sobotu v 15:00.

Plzeň v Liberci prohrála 3:15 a 3:8 a bude odvracet konec sezóny. Se stejným soupeřem prohrála už dvakrát v základní části a o favoritovi zápasu není pochyb. Slávističtí mladíci už ale letos několikrát ukázali, že na domácí palubovce umí potrápit každého protivníka a rozhodně to nedají hostům zadarmo. Přijďte kluky v pátek podpořit!

Foto: Tomáš Novotný


V sobotu od rána se na Slavii hraje turnaj mladších žáků, kde se v rámci 1. výkonnostního koše představí oba naše týmy. (všechny časy zápasů najdete na webu pod hlavičkou "Program zápasů"). V sobotu nám hrají také mladší žákyně, které se představí na turnaji 3+1 na 14. ZŠ v Plzni. Jedno družstvo přípravky jede v sobotu hrát do Klatov.

Také v neděli pořádáme turnaje. Na Slavii se od ranních hodin hraje turnaj Karlovarské a Plzeňské ligy mužů, kde působí náš C tým. Zápasy hraje od 8:00 proti USK Akademik Cheb a od 11:30 proti Florbal Tachov. Na 25. ZŠ se celý den hrají dva turnaje elévů, kde se představí všechny naše tři družstva včetně elévek. 

Naši nejmenší hrají také ještě v neděli. V Tachově se odehraje turnaj přípravek a vedle také další domluvený turnaj pro minipřípravku, kterého se znovu zúčastníme. 

Související články

FBŠ SLAVIA Plzeň
165_20230320_114751.jpeg

FANTAZIE! Muži postupují do finále Národní ligy

Sen se stal skutečností. Mužské áčko dokázalo v Praze urvat jeden zápas proti Traverze a postupují tak do finále Národní ligy. V sérii proti soupeři tak uspěli 3:1 na zápasy a ten rozhodující duel šel až do prodloužení, ve kterém vystřelil finálový postup Ondra Kuhajda. Ve finále se utkají proti týmu ASK Orka Čelákovice.

166_20230320_144435.jpeg

SOUHRN: Ženám i dorostencům končí sezóna, junioři v Liberci dvakrát prohráli

Ženy FBŠ SLAVIA Plzeň prohráli s favorizovanými BLACK ANGELS oba čtvrtfinálové zápasy 1. ligy žen a sezóna jim končí. Podobně dopadli také dorostenci, kteří podlehli FbŠ Bohemians. V sezóně stále zůstávají junioři, ale v semifinále B proti Liberci prohrávají 0:2 na zápasy a budou muset hodně zabrat, pokud chtějí pomýšlet na otočení série. O víkendu hráli také junioři B, dorostenky, starší žáci a starší žákyně.

162_20230314_143628.jpg

ROZHOVOR s Honzou Hulešem: "V sobotu nás čeká nejtěžší zápas celé série"

Play off je v plném proudu a muži FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vedou po dvou domácích zápasech v semifinálové sérii Národní ligy nad týmem FAT PIPE Traverza 2:0 na zápasy. To je velmi příznivé, což v rozhovoru potvrdil také jeden z hlavních strůjců plzeňského týmu Honza Huleš, kterého jsme mezi zápasy vyzpovídali.