184_20230502_153914.jpg

Startuje nová sezóna 23/24, v květnu a červnu trénujeme také venku

Sotva nám skončily poslední zápasy sezóny 2022/2023, už jsme začali chystat nový ročník, který oficiálně odstartoval už v úterý 2. května. Tak brzy z důvodu, že nové ročníky spolu začínají trénovat tradičně již od května a společně se budou připravovat a chystat na letní akce a soustředění, včetně začátku ligové sezóny, který nastane v září.

Vše začíná pravidelnými schůzkami rodičů s trenéry a už tento týden se některé nově poskládané kategorie pouští do svých prvních tréninků. Konkrétně začínají již tento týden kategorie minipřípravky, přípravky, elévů a dorostenců. Příští týden pak startují další kategorie a jako poslední začnou muži (15. 5.), kteří jako poslední končili a mají tak nejdelší pauzu.

K dnešnímu dni již členové i rodiče najdou v členské sekci nové informace k překlopení na novou sezónu. Všechny kategorie nyní čekají vedle halových tréninků i ty venkovní, někdo půjde ven dvakrát, někdo pouze jednou. Chybět nebudou ani tradiční běžecké a silové tréninky pro naše nejstarší kategorie.

Toto období bude trvat do konce června, v červenci pak budou mít některé kategorie úplně volno a poté jsou v srpnu na programu klubová soustředění a další akce. Poté se bude ve druhé polovině srpna pomalu najíždět již na tradiční tréninkový režim. Veškeré informace a události naleznete v členské sekci.

PRO NOVÉ ČLENY:
Pokud máte zájem se přihlásit k nám do klubu, mrkněte na náš náborový web www.zkusflorbal.cz, kde naleznete všechny potřebné informace do začátku. Dole naleznete také formulář, přes který nás můžete nezávazně kontaktovat a na cokoliv se zeptat.

Související články

FBŠ SLAVIA Plzeň
183_20230425_144036.jpg

SHRNUTÍ SEZÓNY žen od trenéra Víti Procházky: "Sezonu určitě hodnotíme pozitivně"

Již před více než měsícem zakončily sezónu 2022/2023 ženy FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň. Skončily před branami semifinále play-off a ve čtvrtfinále nestačily na favorizované BLACK ANGELS. I přesto trenéři hodnotí celý ročník pozitivně, v krátkém sumáři pohovořil trenér Vít Procházka nejen o uplynulém ročníku, ale také o nejbližších plánech ženského týmu.

182_20230424_124704.jpg

DĚKUJEME ZA PODPORU! Muži A zakončili úspěšnou sezónu 2022/2023

Velmi úspěšná sezóna 2022/2023 je definitivně za námi. Zakončili ji muži A, kteří v barážové sérii o 1. ligu ani jednou nestačili na pražského soupeře FAT PIPE Start98 a prohráli 0:3 na zápasy. Ve své premiérové sezóně v Národní lize byli krůček od postupu do vyšší soutěže a sezónu budou hodnotit kladně. Příští víkend se ještě hraje závěrečný turnaj ligy mladších žáků.

179_20230413_164334.jpg

BISTRO NA HALE: Podpoř projekt zlepšení zázemí pro fanoušky na naší domácí hale

Tělovýchovná jednota Slavia VŠ Plzeň, v jejíchž prostorách trénuje a hraje náš klub přišla se zajímavým projektem. Pro lepší zázemí diváků i hráčů v naší sportovní hale přichází s projektem vybudování prostor pro občerstvení a sociálního zařízení. Rádi bychom vyzvali všechny naše příznivce, členy i rodiče, aby přispěli a pomohli tak celý projekt dotáhnout do úspěšného konce. I malá částka se počítá!

171_20230328_153152.jpg

NOVINKA: Florbal se připojuje k tradičním sportům, vzniklo nové Plzeňské tréninkové centrum mládeže (PTCM)

Celý projekt vznikl v rámci dotačního titulu města Plzně s názvem Podpora sportu a tělovýchovy včetně podpory hendikepovaných sportovců. Právě v rámci tohoto titulu je jednou z kategorií vznik Plzeňského tréninkového centra mládeže (zkráceně PTCM), do kterého jsme se společně s dalším klubem FbC Plzeň pustili a připojíme se tak k dalším sportům jako jsou volejbal, basketbal, plavání, pozemní hokej nebo lyžování.