179_20230413_164334.jpg

BISTRO NA HALE: Podpoř projekt zlepšení zázemí pro fanoušky na naší domácí hale

Tělovýchovná jednota Slavia VŠ Plzeň, v jejíchž prostorách trénuje a hraje náš klub přišla se zajímavým projektem. Pro lepší zázemí diváků i hráčů v naší sportovní hale přichází s projektem vybudování prostor pro občerstvení a sociálního zařízení. Rádi bychom vyzvali všechny naše příznivce, členy i rodiče, aby přispěli a pomohli tak celý projekt dotáhnout do úspěšného konce. I malá částka se počítá!

INFORMACE O PROJEKTU NA WEBU ZDE

Je spuštěn na webu donio.cz, kde se na podobné typy projektů přispívají peníze pro jejich realizaci, jelikož ho nelze financovat z vlastních zdrojů. Projekt bude tvořen dvěma 40 stopými lodními kontejnery, umístěnými nad sebou vedle haly s vytvořeným průchodem do prostoru občerstvení vedle hlediště.

Do bistra, které se pracovně nazývá "kavárna Slavia" se tak hráči i diváci dostanou suchou nohou. Kavárnou se budoucí občerstvení nazývá proto, neboť jako pořadatelé sportovních soutěží dlouho řešíme přístup Vás, diváků-rodičů, k dobré kávě a drobnému občerstvení, které Vám jistě zpříjemní zážitek ze sledování sportovních výkonů Vašich dětí, ale i ostatních sportovních akcí na hale.

Nápad vznikl v hlavě trenérů mládežnických družstev malých florbalistů při pozorování abstinenčních příznaků diváků z nedostatku ranní kávy během víkendových turnajů. Tělovýchovnou jednotou TJ Slavia Plzeň byl tento projekt nadšeně přijat, ale narazilo se na problém financování.
Tělovýchovná jednota bude občerstvení provozovat, proto budoucí zisk z prodeje bude využit na další zlepšení podmínek sportovců i diváků.

Přispět můžete minimální částkou 100,- korun. Budeme rádi za jakýkoliv příspěvek, protože vznik tohoto "bistra" je v našem zájmu, něco podobného nám na hale dlouhodobě chybí a komfort pro diváky by se tímto výrazně zvýšil. Prosíme také o zaslání odkazu Vašim známým, kteří by mohli projekt podpořit. Přiložený obrázek s QR kódem můžete také sdílet dále, k dispozici bude i na všech našich kanálech.

Postupně budou u projektu naskakovat také různé odměny, které si při přispění určité částky můžete pořídit. Sledujte proto pravidelně stránku projektu a předem děkujeme za jakékoliv sdílení!

Související články

FBŠ SLAVIA Plzeň
176_20230420_154859.jpg

Smutek před rekordní návštěvou 485 diváků, muže čeká baráž proti týmu FAT PIPE Start98

Byl to svátek nejen z pohledu Velikonoc, ale také z pohledu sportu a florbalu. Na Slavii se v rozhodujícím pondělním pátém utkání finále Národní ligy mezi FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň a ASK Orka Čelákovice sešlo neskutečných 485 fanoušků. Většina z nich byla bohužel po zápase zklamaná, protože domácí tým prohrál 2:5 a čeká ho nepříjemná baráž o postup do 1. ligy. V ní se Plzeň utká s pražským týmem FAT PIPE Start98.

171_20230328_153152.jpg

NOVINKA: Florbal se připojuje k tradičním sportům, vzniklo nové Plzeňské tréninkové centrum mládeže (PTCM)

Celý projekt vznikl v rámci dotačního titulu města Plzně s názvem Podpora sportu a tělovýchovy včetně podpory hendikepovaných sportovců. Právě v rámci tohoto titulu je jednou z kategorií vznik Plzeňského tréninkového centra mládeže (zkráceně PTCM), do kterého jsme se společně s dalším klubem FbC Plzeň pustili a připojíme se tak k dalším sportům jako jsou volejbal, basketbal, plavání, pozemní hokej nebo lyžování.