Krátké zprávy

Zobrazeno 1 až 10 z celkem 37 článků.
FBŠ SLAVIA Plzeň

Turnaj v Brně

Na letošní brněnský neligový turnaj Open Game 2023 vyrážíme s rekordní výpravou osmi družstev! Turnaj se uskuteční v termínu 22. - 25. 6., rozpisy najdete na odkazu v nadpise.

FBŠ SLAVIA Plzeň

Začátek nové sezóny 23/24

V úterý 2. května oficiálně započala nová sezóna a v členské sekci již naleznete nové události a soupisky. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat. Více info v členské sekci.

FBŠ SLAVIA Plzeň

Vítězové SUPERFINÁLE

Gratulujeme novým vítězům české mužské Superligy a ženské Extraligy, tedy týmům Tatran Střešovice a 1. SC Tempish Vítkovice.

FBŠ SLAVIA Plzeň

Velikonoce

Přejeme všem veselé Velikonoce! Velikonoční pátek a pondělí (7. a 10. 4.) jsou zrušeny všechny tréninky, u ostatních dnů budou informovat trenéři jednotlivých kategorií.

FBŠ SLAVIA Plzeň

FANS výjezd na finále Národní ligy

Na pátek 7. 4. a také sobotu 8. 4. organizujeme fanouškovský výjezd autobusem do Mladé Boleslavi na finále Národní ligy mužů, kam naši borci postoupili a mají na programu 3. a 4. zápas série proti ASK Orka Čelákovice. Více info a přihlášení v ČLENSKÉ SEKCI.

FBŠ SLAVIA Plzeň

AKCE Ukliďme Bory

V rámci akce Ukliďme Česko jsme jako klub zaregistrovali námi plánovaný úklid Bor a přilehlého okolí. Přijďte se s námi projít a po cestě posbírat odpadky, které do přírody nepatří. Odměnou nám bude skvělý pocit z dobročinné aktivity. Sraz v sobotu 1. 4. v 9:30 na Slavii, přijít můžete i později a klidně jen na chvíli, končit budeme kolem 12:00.

FBŠ SLAVIA Plzeň

Junioři hrají rozhodující zápas

Junioři prohráli doma druhý zápas s Kanonýry Kladno 8:10 a také budou hrát rozhodující třetí duel. Ten se odehraje ve středu 15. 3. od 18:00 na Kladně.

FBŠ SLAVIA Plzeň

Jarní prázdniny 13. - 17. 2. 2023

V týdnu jarních prázdnin od 13. do 17. 2. jsou zrušeny všechny tréninky mládeže (od přípravky po starší žáky/žákyně). Ostatní starší kategorie budou mít tréninky dle rozpisu v členské sekci.

FBŠ SLAVIA Plzeň

Pololetní prázdniny

V pátek 3. 2. 2023 jsou z důvodu pololetních prázdnin zrušeny tréninky všech kategorií.

FBŠ SLAVIA Plzeň

Prodej lístků na Florbál spuštěn

Již můžete rezervovat a kupovat lístky na náš klubový ples, který se uskuteční v pátek 3. 2. v Koterově. Více info v členské sekci. Těšíme se na všechny!