Krátké zprávy

Zobrazeno 1 až 10 z celkem 33 článků.
FBŠ SLAVIA Plzeň

FANS výjezd na finále Národní ligy

Na pátek 7. 4. (a případně sobotu 8. 4.) organizujeme fanouškovský výjezd autobusem do Mladé Boleslavi na finále Národní ligy mužů, kam naši borci postoupili. Více info a přihlášení v ČLENSKÉ SEKCI.

FBŠ SLAVIA Plzeň

AKCE Ukliďme Bory

V rámci akce Ukliďme Česko jsme jako klub zaregistrovali námi plánovaný úklid Bor a přilehlého okolí. Přijďte se s námi projít a po cestě posbírat odpadky, které do přírody nepatří. Odměnou nám bude skvělý pocit z dobročinné aktivity. Sraz v sobotu 1. 4. v 9:30 na Slavii, přijít můžete i později a klidně jen na chvíli, končit budeme kolem 12:00.

FBŠ SLAVIA Plzeň

Junioři hrají rozhodující zápas

Junioři prohráli doma druhý zápas s Kanonýry Kladno 8:10 a také budou hrát rozhodující třetí duel. Ten se odehraje ve středu 15. 3. od 18:00 na Kladně.

FBŠ SLAVIA Plzeň

Jarní prázdniny 13. - 17. 2. 2023

V týdnu jarních prázdnin od 13. do 17. 2. jsou zrušeny všechny tréninky mládeže (od přípravky po starší žáky/žákyně). Ostatní starší kategorie budou mít tréninky dle rozpisu v členské sekci.

FBŠ SLAVIA Plzeň

Pololetní prázdniny

V pátek 3. 2. 2023 jsou z důvodu pololetních prázdnin zrušeny tréninky všech kategorií.

FBŠ SLAVIA Plzeň

Prodej lístků na Florbál spuštěn

Již můžete rezervovat a kupovat lístky na náš klubový ples, který se uskuteční v pátek 3. 2. v Koterově. Více info v členské sekci. Těšíme se na všechny!

FBŠ SLAVIA Plzeň

PF 2023

Přejeme pohodové prožití vánočních svátků a skvělý nový rok 2023 plný sportovních a osobních úspěchů.

FBŠ SLAVIA Plzeň

Vánoční turnaj

Zveme naše členy a další klubové příznivce na tradiční vánoční turnaj, který se uskuteční 24. prosince od 9:15 do 11:30 na Slavii. Více info v členské sekci a v přiložené události.

FBŠ SLAVIA Plzeň

Po třech letech znovu na Florbál!

Po koronavirové krizi jsme se znovu rozhodli uspořádat náš celoklubový ples s názvem FLORBÁL 2023, který se uskuteční v pátek 3. 2. 2023. Moc se těšíme, že se na této neformální zábavě pro členy i rodiče znovu společně sejdeme. Prodej lístků bude spuštěn od ledna 2023, nahlašovat se můžete v členské sekci.

FBŠ SLAVIA Plzeň

Zrušení tréninků

Ve sváteční čtvrtek 17. 11. jsou zrušeny tréninky všech kategorií. V pátek 18. 11. jsou zrušeny pouze všechny tréninky na 25. ZŠ.