Krátké zprávy

Zobrazeno 1 až 10 z celkem 63 článků.
FBŠ SLAVIA Plzeň

SPORTLIFE Slavia

Od září roku 2024 spouští náš klub zcela unikátní projekt s názvem SPORTLIFE SLAVIA, který bude našim členům a veřejnosti nabízet širší možnosti sportovního vyžití. Více informací naleznete pod přiloženým odkazem

FBŠ SLAVIA Plzeň

Zakončení sezóny 23/24

V pátek 30. 5. 2024 proběhne v Koterově tradiční celoklubové zakončení sezóny. Tento den jsou zrušeny tréninky všech kategorií. Více info o akci v členské sekci.

FBŠ SLAVIA Plzeň

Začátek nové sezóny 24/25

V pondělí 6. května 2024 oficiálně startuje nová sezóna 2024/2025. Veškeré potřebné informace naleznete v členské sekci a na webu. V případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte trenéry. V odkazu naleznete také kontakty na vedení klubu.

FBŠ SLAVIA Plzeň

Rozběháme ČESKO

Ve středu 1. května 2024 proběhne na nádvoří plzeňského pivovaru v Plzni další ročník běžeckého festivalu "Rozběháme Česko". Na této akci budeme mít i vlastní stánek a na startovní listině najdete i závodníky z našeho klubu!

FBŠ SLAVIA Plzeň

SUPERFINÁLE florbalu v O2 aréně

Tradiční největší tuzemská florbalová akce roku Superfinále v O2 aréně je za rohem! V neděli 14. 4. se odehrají finálové zápasy ženské ČEZ Extraligy a mužské Livesport Superligy. Všem zúčastněným týmům držíme palce.

FBŠ SLAVIA Plzeň

Slavia v 1. lize mužů!

Naše mužské áčko zdolalo ve finálové sérii Florbal Náchod 3:0 na zápasy a postupuje do 1. ligy mužů! GRATULACE!

FBŠ SLAVIA Plzeň

Velikonoční prázdniny

Velikonoční pátek 29. 3. a pondělí 1. 4. budou zrušeny všechny tréninky mládeže. U dospělých kategorií přijde informace od trenérů.

FBŠ SLAVIA Plzeň

POZVÁNKA na finále Národní ligy mužů

První dva finálové zápasy Národní ligy mužů proti Náchodu sehrají naši borci o velikonočním víkendu 30. a 31. 3., vždy od 18 hodin na Slavii. Klub bude organizovat také fanouškovský výjezd autobusem na venkovní zápasy do Náchoda, více info zveřejníme před Velikonoci.

FBŠ SLAVIA Plzeň

Junioři Akademie postupují do osmifinále

Společná juniorka Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA postupuje do osmifinále CE ligy juniorů! Ve třetím rozhodujícím zápase dokázala v úterý 5. 3. večer uspět na palubovce Kladna a odvezla si výhru 5:4 po prodloužení.

FBŠ SLAVIA Plzeň

Jarní prázdniny

O jarních prázdninách v týdnu 19. - 23. 2. budou zrušeny tréninky mládeže až do starších žáků (pokud by byla nějaká výjimka, trénink v EOSu uvidíte). Proběhnou pouze tréninky mužů, juniorů, dorostenců, žen a juniorek + čtvrteční Get Up dle upraveného rozpisu v členské sekci. Více informací u trenérů.