Krátké zprávy

Zobrazeno 11 až 20 z celkem 25 článků.
FBŠ SLAVIA Plzeň

Povinné zdravotní prohlídky.

Připomínáme povinnost zdravotních prohlídek na sezónu 2022/2023. Každý hrající člen musí mít před prvním ligovým zápasem platnou prohlídku dle vyhlášky č. 391/2013 Sb., která je vždy na rok. Informace o prohlídkách včetně potřebného formuláře naleznete na odkazu v nadpisu a v sekci "Ke stažení". Prohlídku si každý člen nahrává sám přímo do členské sekce, již se nepředávají fyzicky.

FBŠ SLAVIA Plzeň

ODM 2022 v Olomouci

Od neděle 27. 6. do čtvrtka 30. 6. 2022 probíhá v Olomouckém kraji další ročník letní Olympiády dětí a mládeže, kde se představí i osm našich florbalistů či florbalistek. Více info o celé akci najdete na přiloženém webu.

FBŠ SLAVIA Plzeň

Zakončení sezóny 2021/2022 v Koterově

Zveme všechny klubové příslušníky na zakončení florbalové sezóny 2021/2022. Akce proběhne v pátek 17. 6. 2022 v areálu koterovské sokolovny a je určena pro všechny bez rozdílu věku - hráči, hráčky, rodiče, příbuzní, trenéři, kamarádi apod. Více informací najdete v událostech v členské sekci.

FBŠ SLAVIA Plzeň

Sportovní příměstský tábor 2022

Přihlašujte se na náš skvělý sportovní tábor v Plzni na Slavii. Více info včetně videa z posledního ročníku na přiloženém odkazu.

FBŠ SLAVIA Plzeň

Tři naše družstva na Prague Floorball Cupu

Tento víkend 6. - 8. 5. se v Praze uskuteční neligový turnaj Prague Floorball Cup, kde se představí tři naše družstva. Poprvé se na turnaji ukážeme jako ATF Plzeň, tedy jako Akademie talentovaných hráčů spojená s FbC Plzeň. Kluci hrají v kategoriích 05 a 07. Tým elévů pak máme v kategorii B11. Všechny výsledky můžete sledovat na odkazu v nadpise.

FBŠ SLAVIA Plzeň

Sezóna 2022/2023 startuje!

Od 2. května nám startuje nová sezóna, v členské sekci naleznete rozdělení do nových ročníků a také nový rozpis tréninků. Poslední zápas sezóny 2021/2022 sehráli v neděli muži B v rámci dohrávky regionální ligy mužů.

FBŠ SLAVIA Plzeň

Veselé Velikonoce

Za celý klub přejeme pohodové a klidné velikonoční svátky.

FBŠ SLAVIA Plzeň

Spouštíme nový FANSHOP

Začátkem března 2022 spouštíme nový klubový Fanshop pro objednávky zápasových dresů a vybavení pro členy/fanoušky.

FBŠ SLAVIA Plzeň

Startují vyřazovací fáze soutěží

Už tento víkend 5. - 6. března startují vyřazovací fáze soutěží našich elitních týmů. V přiloženém článku se podívejte, s jakými soupeři budeme v prvních kolech hrát, jedná se o družstva mužů A, žen, juniorů A, juniorek a dorostenců A.

FBŠ SLAVIA Plzeň

Do haly znovu bez omezení

S platností od čtvrtka 10. 2. 2022 se znovu do haly na florbal může bez omezení, tzn. bez očkovacích certifikátů i bez prokázání bezinfekčnosti v podobě platných testů. Více info v aktualitě pod odkazem.